Νατάσα Θεοδωρίδου

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
PENELOPE
Δημοσιεύσεις: 1317
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 29, 2005 1:59 am
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ/ΑΛΙΑΡΤΟΣ
Επικοινωνία:

Re: Νατάσσα Θεωδορίδου-ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΟΝΑΣ (NEW SONG)

Δημοσίευση από PENELOPE »

ΣΤΟ ΣΧΗΜΑ ΣΤΟ ΒΟΤΑΝΙΚΟ ΜΕ ΜΕΡΙΝΕΛΛΑ-ΝΑΤΑΣΑ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ!
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: Νατάσσα Θεωδορίδου-ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΟΝΑΣ (NEW SONG)

Δημοσίευση από stelios »

Δεν χαρηκα ιδιαιτερα με την ειδηση που διαβασα πως ο νεος δισκος της Νατασας θα ειναι παλι με τον Γιωργο Θεοφανους.
Ο τελευταιος τους δισκος ''μια κοκκινη γραμμη''δεν μου αρεσε ιδιαιτερα.
Προσωπικα ηθελα η Νατασα να κανει δισκο με πολλους δημιουργους.
Επελεξε ομως παλι τον ευκολο δρομο.Ενας δημιουργος,μην καθομαστε τωρα να ψαχνουμε τραγουδια.
Ο τελευταιος δισκος της ηταν απαραδεκτος,αν απογοητευσει και με την νεα της κυκλοφορια θα ειναι για φαπες.
I like people too much or not at all.
MusicLover
Δημοσιεύσεις: 7163
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 13, 2008 1:30 pm
Τοποθεσία: KRHTH

Re: Νατάσσα Θεωδορίδου-ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΟΝΑΣ (NEW SONG)

Δημοσίευση από MusicLover »

Συγνώμη δεν ήταν καλό το Τώρα θα πονάς; Το Ψέμα; Το Ένα φίλο μου καλό θα βρω; Εμένα μ άρεσαν πολύ.. Και η τελευταία συνεργασία με το Θεοφάνους μπορεί να μην έκανε την επιτυχία της πρώτης τους συνεργασίας αλλά είχε πολύ καλά κομμάτια και επιτυχίες έβγαλε κ πάλι. Πάντα κάνουν καλά κομμάτια οι 2 τους οπότε περιμένω τα καλύτερα.
Μαλλί, βάτα συμπεθέρα, ντέφι-ντέφι.
Chronisgreek
Δημοσιεύσεις: 10833
Εγγραφή: Παρ Μαρ 17, 2006 12:45 pm

Re: Νατάσσα Θεωδορίδου-ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΟΝΑΣ (NEW SONG)

Δημοσίευση από Chronisgreek »

μονο αυτα τα 3 ακουγοταν λιγο.. τα αλλα για τα σκουπιδια απλα..
Stavros
Δημοσιεύσεις: 17445
Εγγραφή: Παρ Αύγ 28, 2009 10:35 pm

Re: Νατάσσα Θεωδορίδου-ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΟΝΑΣ (NEW SONG)

Δημοσίευση από Stavros »

Εμένα μου άρεσε και το Έχω ακόμα πολλά
MusicLover
Δημοσιεύσεις: 7163
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 13, 2008 1:30 pm
Τοποθεσία: KRHTH

Re: Νατάσσα Θεωδορίδου-ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΟΝΑΣ (NEW SONG)

Δημοσίευση από MusicLover »

Chronisgreek έγραψε:μονο αυτα τα 3 ακουγοταν λιγο.. τα αλλα για τα σκουπιδια απλα..
Kαι το Ρωτάς ήταν κομματάρα. 8 κομμάτια είχε όλα κι όλα. Πολύ καλά ήταν!
Μαλλί, βάτα συμπεθέρα, ντέφι-ντέφι.
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: Νατάσσα Θεωδορίδου-ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΟΝΑΣ (NEW SONG)

Δημοσίευση από stelios »

επιτυχια εγινε μονο το ''τωρα θα πονας''.τα αλλα δυο επαιξαν λιγο.
συγγνωμη αλλα εχω μεγαλυτερες απαιτησεις απο την νατασα.δεν μπορει να βγαζει δισκο και να κανει μια μονο επιτυχια.
I like people too much or not at all.
gianniskard
Δημοσιεύσεις: 654
Εγγραφή: Τετ Φεβ 16, 2011 2:20 am

Re: Νατάσσα Θεωδορίδου-ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΟΝΑΣ (NEW SONG)

Δημοσίευση από gianniskard »

O diskos Mia Kokkini Grammi itan koryfaiossss mi lete pragmata pou den isxyoun itan teleios asxeta an i Sony den ton prowthise kala
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: Νατάσσα Θεωδορίδου-ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΟΝΑΣ (NEW SONG)

Δημοσίευση από stelios »

gianniskard έγραψε:O diskos Mia Kokkini Grammi itan koryfaiossss mi lete pragmata pou den isxyoun itan teleios asxeta an i Sony den ton prowthise kala
Δεν λεμε πραγματα που δεν ισχυουν.Εσυ πιστευεις πως ηταν κορυφαιος και εγω πως ηταν μετριος δισκος.Λεμε και οι δυο την προσωπικη μας αποψη. :wink:
Στο παρελθον ειχαν κανει μαζι εναν καταπληκτικο δισκο και οι προσδοκιες ηταν μεγαλες για την νεα τους συνεργασια.
Το αποτελεσμα ομως ηταν μετριο σε σχεση με τον δισκο ''τοση αγαπη πως να χαθει''.
Απο τα 7 νεα τραγουδια που ειχε ο δισκος (τα υπολοιπα τα ξεραμε ηδη)μεγαλη επιτυχια εκανε μονο η κοκκινη γραμμη.
Βεβαια ακουστηκε λιγο και ο ''κυκλος'' αλλα επιτυχια δεν εγινε,αν και ειναι υπεροχο τραγουδι.
Ελπιζω σε ενα καλυτερο αποτελεσμα αυτη την φορα.
I like people too much or not at all.
supernatural22

Re: Νατάσσα Θεωδορίδου-ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΟΝΑΣ (NEW SONG)

Δημοσίευση από supernatural22 »

Από το δίσκο "Κόκκινη Γραμμή" ήταν εντελώς χάλια κομμάτι το "Μαζεψέ τα όλα".Το "Κοίταξέ με μες στα μάτια" και "Έλα στη θέση μου" ήταν μέτρια.Τα υπόλοιπα πολύ καλά αλλά δεν τα προώθησαν,πέρα από "Κόκκινη Γραμμή" που έγινε τεράστιο σουξέ.
Γενικά ο Θεοφάνους όταν γράφει τραγούδια για ολόκληρο δίσκο έχει στο μυαλό του κάποιον τραγουδιστή,και όταν τα δίνει στον τραγουδιστή,του βάζει όρους,ή να πει όλα τα τραγούδια ή κανένα.Οπότε ο τραγουδιστής δεν μπορεί να αρνηθεί,έστω αν έχει μόνο ένα σουξέ σαν την Κόκκινη Γραμμή.
gianniskard
Δημοσιεύσεις: 654
Εγγραφή: Τετ Φεβ 16, 2011 2:20 am

Re: Νατάσσα Θεωδορίδου-ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΟΝΑΣ (NEW SONG)

Δημοσίευση από gianniskard »

To Koitakse me mes sta tragoudia sorry alla einai yperoxo tragoudi kata tin gnwmi mou
supernatural22

Re: Νατάσσα Θεωδορίδου-ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΟΝΑΣ (NEW SONG)

Δημοσίευση από supernatural22 »

gianniskard έγραψε:To Koitakse me mes sta tragoudia sorry alla einai yperoxo tragoudi kata tin gnwmi mou
Οκ,αλλά έχοντας κάνει ένα δίσκο σαν το "Τόση αγάπη πως να χαθεί" που είχε 15 στα 15 τέλεια κομμάτια,το "Κοίταξέ με μες στα μάτια" είναι ψιλοαδιάφορο!
MusicLover
Δημοσιεύσεις: 7163
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 13, 2008 1:30 pm
Τοποθεσία: KRHTH

Re: Νατάσσα Θεωδορίδου-ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΟΝΑΣ (NEW SONG)

Δημοσίευση από MusicLover »

gianniskard έγραψε:To Koitakse me mes sta tragoudia sorry alla einai yperoxo tragoudi kata tin gnwmi mou
Συμφωνώ,κομματάρα και από τα καλύτερα ζεϊμπέκικα της Νατάσας.Κακώς δεν το προώθησαν για σινγκλ...
Μαλλί, βάτα συμπεθέρα, ντέφι-ντέφι.
gianniskard
Δημοσιεύσεις: 654
Εγγραφή: Τετ Φεβ 16, 2011 2:20 am

Re: Νατάσσα Θεωδορίδου-ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΟΝΑΣ (NEW SONG)

Δημοσίευση από gianniskard »

Otan o Theofanous egrafe ton disko Tosi Agapi pws na Xathei itan sta xwrismata me tin Euridiki gia auto eixe empneusi twra asxoleite me tis sxoles mousikis pou exei anoiksei kai kanei grigora diskous gia ta lefta.
MusicLover
Δημοσιεύσεις: 7163
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 13, 2008 1:30 pm
Τοποθεσία: KRHTH

Re: Νατάσσα Θεωδορίδου-ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΟΝΑΣ (NEW SONG)

Δημοσίευση από MusicLover »

gianniskard έγραψε:Otan o Theofanous egrafe ton disko Tosi Agapi pws na Xathei itan sta xwrismata me tin Euridiki gia auto eixe empneusi twra asxoleite me tis sxoles mousikis pou exei anoiksei kai kanei grigora diskous gia ta lefta.
Δε νομίζω ότι κάνει γρήγορα δίσκους. Τον βλέπεις παραγωγικό τα τελευταία χρόνια; Ο τελευταίος δίσκος που έγραψε ήταν του Μακεδόνα που δεν ακούστηκε καθόλου και πριν από αυτόν ήταν της Νατάσας το 2009. Δε βγάζει τραγούδια συχνά πλέον δεν ξέρω γιατί.
Μαλλί, βάτα συμπεθέρα, ντέφι-ντέφι.
stelios
Δημοσιεύσεις: 85030
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 30, 2011 4:09 pm

Re: Νατάσσα Θεωδορίδου-ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΟΝΑΣ (NEW SONG)

Δημοσίευση από stelios »

MusicLover έγραψε:
gianniskard έγραψε:Otan o Theofanous egrafe ton disko Tosi Agapi pws na Xathei itan sta xwrismata me tin Euridiki gia auto eixe empneusi twra asxoleite me tis sxoles mousikis pou exei anoiksei kai kanei grigora diskous gia ta lefta.
Δε νομίζω ότι κάνει γρήγορα δίσκους. Τον βλέπεις παραγωγικό τα τελευταία χρόνια; Ο τελευταίος δίσκος που έγραψε ήταν του Μακεδόνα που δεν ακούστηκε καθόλου και πριν από αυτόν ήταν της Νατάσας το 2009. Δε βγάζει τραγούδια συχνά πλέον δεν ξέρω γιατί.
Εβγαζε χρηματα απο την τηλεοραση γιατι να κατσει να γραψει μουσικη?Λογικα δεν ειχε και εμπνευση.
I like people too much or not at all.
Entek
Δημοσιεύσεις: 17203
Εγγραφή: Τρί Φεβ 10, 2004 12:26 am

Re: Νατάσσα Θεωδορίδου-ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΟΝΑΣ (NEW SONG)

Δημοσίευση από Entek »

O δίσκος Μια Κόκκινη Γραμμή δεν ήταν άσχημος. Μας "κακόπεσε" όμως γιατί η προηγούμενη τους συνεργασία έβγαλε το "Τόση Αγάπη Πως Να Χαθεί" εναν από τους καλύτερους δίσκους που συνέθεσε ο Θεοφάνους, με αριστουργήματα. Επίσης η "Γραμμή" ήταν πολύ λίγος (κυριολεκτικά!) Μόνο 7 νέα κομμάτια...
Κάτι μου λέει ότι σύντομα θα 'ρθουν καλύτερες μέρες!!!
Άβαταρ μέλους
stathis2b_
Δημοσιεύσεις: 4647
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 20, 2011 2:13 am

Re: Νατάσσα Θεωδορίδου-ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΟΝΑΣ (NEW SONG)

Δημοσίευση από stathis2b_ »

Βέβαια να πουμε οτι δεν ευνοεί και πολύ η εποχη στο ν'ακούγονται λαϊκά τραγούδια όταν στα περισότερα ραδιόφωνα κυριαρχεί η pop και η dance μουσική
gianniskard
Δημοσιεύσεις: 654
Εγγραφή: Τετ Φεβ 16, 2011 2:20 am

Re: Νατάσσα Θεωδορίδου-ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΟΝΑΣ (NEW SONG)

Δημοσίευση από gianniskard »

Συμφωνώ με τον Στάθη
GUNNER_10
Δημοσιεύσεις: 13408
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 13, 2006 1:31 am

Re: Νατάσσα Θεωδορίδου-ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΟΝΑΣ (NEW SONG)

Δημοσίευση από GUNNER_10 »

stathis2b_ έγραψε:Βέβαια να πουμε οτι δεν ευνοεί και πολύ η εποχη στο ν'ακούγονται λαϊκά τραγούδια όταν στα περισότερα ραδιόφωνα κυριαρχεί η pop και η dance μουσική
e kyklos einai tha xanagyrisei pisteuw...
Απάντηση