Νότης Σφακιανάκης

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jdarmody »

S_Mesogeios έγραψε:Για σου John, καλά κατάλαβες :-P εγώ χθες ενημερώθηκα για φυγή της Πάολα και ότι ήλθε στο προσκήνιο πρόταση για Καρρα
Βασικά εσείς που μόλις μπαίνετε και γράφετε μια πληροφορία, καλό θα είναι να μας λέτε και την πηγή σας. Ο Scorpion γράφει αναλυτικά κατεβατά για τις συναντήσεις κι έρχεστε και τα αναιρείτε με δυο λέξεις. Scorpion δώσε ρεπορτάζ.
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
nikosp
Δημοσιεύσεις: 536
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2014 7:05 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nikosp »

Κάτι τελείως άκυρο αλλά τα σχόλια έχουν πολύ πλάκα.
https://web.facebook.com/newsonegr/post ... 2554184712
Τώρα η δικιά σου η φωνή κατάντησε κραυγή!!!
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jdarmody »

nikosp έγραψε:Κάτι τελείως άκυρο αλλά τα σχόλια έχουν πολύ πλάκα.
https://web.facebook.com/newsonegr/post ... 2554184712
:lol: Α ρε Μαλέα...στα πρόθυρα της εξαφάνισης...Που να μη σε στήριζε κι όλη η σαβούρα της showbiz.
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
Άβαταρ μέλους
Effie7
Δημοσιεύσεις: 355
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 31, 2016 3:58 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Effie7 »

jdarmody έγραψε:
nikosp έγραψε:Κάτι τελείως άκυρο αλλά τα σχόλια έχουν πολύ πλάκα.
https://web.facebook.com/newsonegr/post ... 2554184712
:lol: Α ρε Μαλέα...στα πρόθυρα της εξαφάνισης...Που να μη σε στήριζε κι όλη η σαβούρα της showbiz.
Παντως δε καταλαβαινω το λογο που κλεινει ηταν δυνατο σχημα εδω κραταει το σχημα στο φαντασια
Άβαταρ μέλους
fylakas_aggelos
Δημοσιεύσεις: 10858
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 01, 2012 1:50 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fylakas_aggelos »

Μα ο Αργυρός όπως και να το κάνουμε είναι νο1 αυτή τη χρονιά.Βέβαια του κάνουν καλό promo από την εταιρεία,και παίζει συνέχεια στα ραδιόφωνα.
ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΚΑΙΝΕ...
johnytzitzi
Δημοσιεύσεις: 776
Εγγραφή: Τετ Σεπ 18, 2013 1:14 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από johnytzitzi »

jdarmody έγραψε:
S_Mesogeios έγραψε:Για σου John, καλά κατάλαβες :-P εγώ χθες ενημερώθηκα για φυγή της Πάολα και ότι ήλθε στο προσκήνιο πρόταση για Καρρα
Βασικά εσείς που μόλις μπαίνετε και γράφετε μια πληροφορία, καλό θα είναι να μας λέτε και την πηγή σας. Ο Scorpion γράφει αναλυτικά κατεβατά για τις συναντήσεις κι έρχεστε και τα αναιρείτε με δυο λέξεις. Scorpion δώσε ρεπορτάζ.
Ζητάς να σου πει την πηγή του το παιδί, αλλά π.χ. ο Scorpion ποτέ δεν σου λέει την πηγή του και δεν έχεις θέμα. Ναι μεν γράφει αναλυτικά κάποια πράγματα αλλά δεν σου λέει από που αντλεί την πληροφόρηση του.
Κρύβομαι απ’ τα παιχνίδια τα στημένα
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2089
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

S_Mesogeios έγραψε:Καλημέρα και καλώς σας βρήκα, βλέπω αρκετούς γνωριμους από το notis.gr, Νότης-Παολα άκυρο το σχήμα πάει προς Καρρά
Ναι το κανουμε νεο notis.gr. :biggrin:
Παλι δηλαδη θα ακουμε ονοματα μεχρι να κλεισει το σχημα...
Άβαταρ μέλους
Effie7
Δημοσιεύσεις: 355
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 31, 2016 3:58 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Effie7 »

fylakas_aggelos έγραψε:Μα ο Αργυρός όπως και να το κάνουμε είναι νο1 αυτή τη χρονιά.Βέβαια του κάνουν καλό promo από την εταιρεία,και παίζει συνέχεια στα ραδιόφωνα.
Συγκρινεται με χολιδη και βανδη? Ε τοτε ας κανει και ο περσονας κι αυτος παιζει πολυ στα ραδιοφωνα
dimitris13
Δημοσιεύσεις: 55
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2016 3:34 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dimitris13 »

Effie7 έγραψε:
fylakas_aggelos έγραψε:Μα ο Αργυρός όπως και να το κάνουμε είναι νο1 αυτή τη χρονιά.Βέβαια του κάνουν καλό promo από την εταιρεία,και παίζει συνέχεια στα ραδιόφωνα.
Συγκρινεται με χολιδη και βανδη? Ε τοτε ας κανει και ο περσονας κι αυτος παιζει πολυ στα ραδιοφωνα
καλησπέρα...τραγουδίστρια βανδη ως αναφορα την απήχηση της στον κόσμο πλεον δεν υφισταται...είναι ξεπερασμένη και κάνει μόνο για κανένα mad walk-awards...νομίζω το γνωρίζει και η ίδια για αυτό και πλέον δεν την ακούμε πουθένα και ασχολείται με διαφημισεις ρουχα voice κλπ(τον χειμώνα στην θεσσαλονικη τον κόσμο προφανώς τον τραβούσε ο παντελίδης και όχι αυτή)...τωρα χολίδης συμπαθητικός τραγουδιστης των 2 αντε βαρια 3 τραγουδιών με μηδενικο γκελ στον κόσμο...απορίας άξιο ακόμη και ότι ξεκίνησε και όσο πήγε αυτό το μαγαζι...οι εποχες άλλαξαν κάλώς ή κακώς για όλους...
ENA ME TH NYXTA ENA ΓΙΝΕΣΑΙ
Άβαταρ μέλους
Effie7
Δημοσιεύσεις: 355
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 31, 2016 3:58 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Effie7 »

dimitris13 έγραψε:
Effie7 έγραψε:
fylakas_aggelos έγραψε:Μα ο Αργυρός όπως και να το κάνουμε είναι νο1 αυτή τη χρονιά.Βέβαια του κάνουν καλό promo από την εταιρεία,και παίζει συνέχεια στα ραδιόφωνα.
Συγκρινεται με χολιδη και βανδη? Ε τοτε ας κανει και ο περσονας κι αυτος παιζει πολυ στα ραδιοφωνα
καλησπέρα...τραγουδίστρια βανδη ως αναφορα την απήχηση της στον κόσμο πλεον δεν υφισταται...είναι ξεπερασμένη και κάνει μόνο για κανένα mad walk-awards...νομίζω το γνωρίζει και η ίδια για αυτό και πλέον δεν την ακούμε πουθένα και ασχολείται με διαφημισεις ρουχα voice κλπ(τον χειμώνα στην θεσσαλονικη τον κόσμο προφανώς τον τραβούσε ο παντελίδης και όχι αυτή)...τωρα χολίδης συμπαθητικός τραγουδιστης των 2 αντε βαρια 3 τραγουδιών με μηδενικο γκελ στον κόσμο...απορίας άξιο ακόμη και ότι ξεκίνησε και όσο πήγε αυτό το μαγαζι...οι εποχες άλλαξαν κάλώς ή κακώς για όλους...
Εμενα μου ειναι αδιαφοροι και οι δυο αλλα ειναι μεγαλυτερα ονοματα απ αυτα στο φαντασια..με σοου τυπου voice ασχολειται και ο ρεμος ο οποιος εχει τρελη απηχηση.. δεν εχει σημασια .. ο καθε καταξιωμενος καλλιτεχνης εχει το κοινο του.. Ο χολιδης τραβαει κοσμο κι εχει προσωπικο στυλ...ο γουμενιδης ειχε γραψει οτι η βανδη προτιμησε χολιδη απο αργυρο αυτο νομιζω λεει πολλα
Άβαταρ μέλους
fylakas_aggelos
Δημοσιεύσεις: 10858
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 01, 2012 1:50 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fylakas_aggelos »

Πάντως το Fantasia είναι το μόνο σχήμα που σκίζει.Όλο φωτος βλεπω από συγκεκριμένα άτομα,γνωστούς μου που πάνε συνέχεια.Και μου λένε ότι είναι πάντα γεμάτο.Ο Αργυρός σκίζει με τα hit singles Το Συμπέρασμα & Τα Κατάφερες.Και που να αρχίσει να παίζει το Αθήνα-Θεσσαλονίκη.
ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΚΑΙΝΕ...
dimitris13
Δημοσιεύσεις: 55
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2016 3:34 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dimitris13 »

Effie7 έγραψε:
dimitris13 έγραψε:
Effie7 έγραψε:
fylakas_aggelos έγραψε:Μα ο Αργυρός όπως και να το κάνουμε είναι νο1 αυτή τη χρονιά.Βέβαια του κάνουν καλό promo από την εταιρεία,και παίζει συνέχεια στα ραδιόφωνα.
Συγκρινεται με χολιδη και βανδη? Ε τοτε ας κανει και ο περσονας κι αυτος παιζει πολυ στα ραδιοφωνα
καλησπέρα...τραγουδίστρια βανδη ως αναφορα την απήχηση της στον κόσμο πλεον δεν υφισταται...είναι ξεπερασμένη και κάνει μόνο για κανένα mad walk-awards...νομίζω το γνωρίζει και η ίδια για αυτό και πλέον δεν την ακούμε πουθένα και ασχολείται με διαφημισεις ρουχα voice κλπ(τον χειμώνα στην θεσσαλονικη τον κόσμο προφανώς τον τραβούσε ο παντελίδης και όχι αυτή)...τωρα χολίδης συμπαθητικός τραγουδιστης των 2 αντε βαρια 3 τραγουδιών με μηδενικο γκελ στον κόσμο...απορίας άξιο ακόμη και ότι ξεκίνησε και όσο πήγε αυτό το μαγαζι...οι εποχες άλλαξαν κάλώς ή κακώς για όλους...
Εμενα μου ειναι αδιαφοροι και οι δυο αλλα ειναι μεγαλυτερα ονοματα απ αυτα στο φαντασια..με σοου τυπου voice ασχολειται και ο ρεμος ο οποιος εχει τρελη απηχηση.. δεν εχει σημασια .. ο καθε καταξιωμενος καλλιτεχνης εχει το κοινο του.. Ο χολιδης τραβαει κοσμο κι εχει προσωπικο στυλ...ο γουμενιδης ειχε γραψει οτι η βανδη προτιμησε χολιδη απο αργυρο αυτο νομιζω λεει πολλα
O Ρέμος όντως ασχολειται με voice αλλα δεν μπορεί να συγκριθει με την βανδή σε προώθηση και αποδοχή αφου κάθε χρόνο εμφανίζεται και μάλιστα ως επι το πλειστον μόνος του...η βανδή ποτε εμφανίστηκε τελευταια φορά μόνη της και δεν το θυμάμαι...??για τον χολιδη διαφωνω ότι έχει προσωπικό στυλ και τραβάει κόσμο αλλα οκ είναι προσωπική απόψη του καθενός αυτό...πάντως σιγουρα σε σχέση με τον αργυρο δεν ακουγεται ούτε το μισό...τελος τον γουμενιδή τον θεωρώ αναξιόπιστο αλλα και ακόμα αν ισχυέι αυτό που λεει εκ του αποτελέσματος η βανδη διάλεξε λάθος...
ENA ME TH NYXTA ENA ΓΙΝΕΣΑΙ
81argus
Δημοσιεύσεις: 1083
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 20, 2014 1:47 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 81argus »

Ότι και να λέμε ένα είναι το μόνο σίγουρο. Όλα αυτά τα μαγαζιά που γεμίζουν κι όλα αυτά τα σχήματα που σκίζουν γίνεται για ένα και μόνο λόγο, γιατί την παρούσα στιγμή έχουν βγάλει ένα hot single και παίζεται παντού. Ο Νότης γεμίζει μαγαζιά και δίχως καινούριου single αρκεί μόνο η πορεία του. Αν όλοι αυτοί Αργυρός κτλ. δεν είχαν κάποιο hot single την παρούσα φάση ή αν είχαν να κάνουν κάτι δισκογραφικό 1 χρόνο τι πιστεύατε θα γέμιζαν; Ο Νότης έχει απήχηση ανεξαρτήτως όλων αυτών ακόμα κι αν δεν ξαναέβγαζε ποτέ δίσκο.
Άκου τα χρόνια που έρχονται...
Άβαταρ μέλους
S_Mesogeios
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Τρί Ιουν 14, 2016 9:48 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από S_Mesogeios »

Δεν νομίζω να είμαι υποχρεωμένος να πω σε κανέναν τίποτα, εγώ απλά αναφέρω τι ξέρω, όσοι με κατάλαβαν ποιος είμαι ξέρουν πολύ καλά αν τα λέω η όχι στον αέρα η ότι τα βγάζω από το μυαλό μου, είναι στην ευχέρεια σου να με διαβάσεις και να το πιστέψεις η όχι, πάντως όσοι ασχολούμαστε με το κοντό ξέρουμε ακριβώς με τα νέα σχήματα πως είναι, εγώ είκοσι χρόνια σχεδόν τώρα που ασχολούμαι αν δεν δω αφίσα η να το ακούσω από το στόμα του δεν πιστεύω τίποτα και κανέναν, φιλικά Στελιος
Νυκτώνει στην Μεσόγειο
Άβαταρ μέλους
Dimitris96
Δημοσιεύσεις: 862
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 28, 2007 12:16 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dimitris96 »

S_Mesogeios έγραψε:Δεν νομίζω να είμαι υποχρεωμένος να πω σε κανέναν τίποτα, εγώ απλά αναφέρω τι ξέρω, όσοι με κατάλαβαν ποιος είμαι ξέρουν πολύ καλά αν τα λέω η όχι στον αέρα η ότι τα βγάζω από το μυαλό μου, είναι στην ευχέρεια σου να με διαβάσεις και να το πιστέψεις η όχι, πάντως όσοι ασχολούμαστε με το κοντό ξέρουμε ακριβώς με τα νέα σχήματα πως είναι, εγώ είκοσι χρόνια σχεδόν τώρα που ασχολούμαι αν δεν δω αφίσα η να το ακούσω από το στόμα του δεν πιστεύω τίποτα και κανέναν, φιλικά Στελιος
Γεια σου Στελάρα !! Καλος ήρθες στην τρελό παρεα :)
Notis Sfakianakis
Dionysis7
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: Τρί Μαρ 29, 2016 7:22 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dionysis7 »

johnytzitzi έγραψε:
J&B έγραψε:

Λείπει μόνο το video-clip του Καλή σου τύχη από το Odeon (είναι κι η φάτσα μου μέσα :fan: καλά εκείνο το βράδυ μας το είπε 3-4 φορές όπως και τις Χειροβομβίδες για να τα γράψουν βαρεθήκαμε τη ζωή μας :lol: ) έχει το remake βέβαια κι ίσως ήταν πλεονασμός να μπουν και τα 2 στο βίντεο του φίλου.



Ωραίες αναμνήσεις τα clips. Το 2003 στο Καρπενήσι στα γυρίσματα του "Δίνει τα φιλιά" είχε μαζευτεί όλη πόλη. Όπως και πολύ μετά στο Λαύριο το 2010 για το "Δεν υποχωρώ".
Το ''Δίνει τα φιλιά" έχει γυριστεί στους "Κήπους" στην Αλίαρτο Βοιωτίας. Είναι μια έκταση με πράσινο, κατοικίες και εγκαταστάσεις του 19ου αιώνα από την Αγγλική εταιρία ή οποία αποξήρανε την λίμνη της Κωπαΐδας. Και προς το τέλος που ο Νότης βρίσκεται στο αυτοκίνητο είναι στην Αράχοβα. Δεν ξέρω αν έχει κάποιο απόσπασμα από Καρπενήσι.
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jdarmody »

S_Mesogeios έγραψε:Δεν νομίζω να είμαι υποχρεωμένος να πω σε κανέναν τίποτα, εγώ απλά αναφέρω τι ξέρω, όσοι με κατάλαβαν ποιος είμαι ξέρουν πολύ καλά αν τα λέω η όχι στον αέρα η ότι τα βγάζω από το μυαλό μου, είναι στην ευχέρεια σου να με διαβάσεις και να το πιστέψεις η όχι, πάντως όσοι ασχολούμαστε με το κοντό ξέρουμε ακριβώς με τα νέα σχήματα πως είναι, εγώ είκοσι χρόνια σχεδόν τώρα που ασχολούμαι αν δεν δω αφίσα η να το ακούσω από το στόμα του δεν πιστεύω τίποτα και κανέναν, φιλικά Στελιος
Δεν είπα να πεις ονόματα και ούτε υπονοώ ότι αυτά που λες μπορεί να μην ισχύουν. Απλά όταν λες κάτι εκ διαμέτρου αντίθετο με τα γραφόμενα άλλου εδώ μέσα καλό είναι να το αιτιολογείς παραπάνω, εκτός αν δεν ξέρεις. Τέλος πάντων.
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jdarmody »

fylakas_aggelos έγραψε:Πάντως το Fantasia είναι το μόνο σχήμα που σκίζει.Όλο φωτος βλεπω από συγκεκριμένα άτομα,γνωστούς μου που πάνε συνέχεια.Και μου λένε ότι είναι πάντα γεμάτο.Ο Αργυρός σκίζει με τα hit singles Το Συμπέρασμα & Τα Κατάφερες.Και που να αρχίσει να παίζει το Αθήνα-Θεσσαλονίκη.
Εγώ πάντως βλέπω ότι το Fantasia κάθε χρόνο, εκτός Νότη, λειτουργεί με φυτευτούς guest stars. Υπάρχει πολλή στήριξη από παντού. Τώρα θεωρώ αστείο να λογίζεται πρώτο όνομα ο Αργυρός. Εξαιρετικά συμπαθής, βγάζει και κανά δυο επιτυχίες κάθε χρόνο, αλλά μην είμαστε υπερβολικοί, φωνητικά είναι μετριότατος. Επίσης είναι λογικό να έχει σπρώξιμο από Μπερτάκη και την ελεγχόμενη showbiz καθώς πέφτει το βάρος πάνω του πλέον. Κλασικός ωραίος γκόμενος, προσελκύει νεανικό κοινό, αλλά δεν γεμίζει και μαγαζιά μόνος του μην τρελαθούμε. Έχει πέσει τρελή προώθηση φέτος πάνω του. Τέλος, είναι ελάχιστα τα μαγαζιά που δουλεύουν τώρα, οπότε λογικό να πάει καλά το σχήμα. Γι΄αυτό είναι και περίεργο που έκλεισε κιόλας η Βανδή με τον Χολίδη που επίσης είχαν στήριξη, αλλά για να είμαστε ειλικρινείς υπερεκτίμησαν τις δυνατότητες και των δυο. Η Βανδή συντηρείται στο προσκήνιο μόνο μέσω τηλεόρασης και των κολλητών της στις εκπομπές, πραγματικά δεν πιστεύω ότι την παίρνει κανείς σοβαρά πλέον σαν τραγουδίστρια γιατί προφανώς δεν είναι και κάτι ιδιαίτερο. Τώρα για τον Χολίδη, άλλο ένα wannabe κατασκεύασμα επιχειρηματιών-μέσων, μια μετριότητα που προσπαθεί να μπει σε βαθύτερα νερά απ' όσα αντέχει.
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jdarmody »

Effie7 έγραψε:Εμενα μου ειναι αδιαφοροι και οι δυο αλλα ειναι μεγαλυτερα ονοματα απ αυτα στο φαντασια..με σοου τυπου voice ασχολειται και ο ρεμος ο οποιος εχει τρελη απηχηση.. δεν εχει σημασια .. ο καθε καταξιωμενος καλλιτεχνης εχει το κοινο του.. Ο χολιδης τραβαει κοσμο κι εχει προσωπικο στυλ...ο γουμενιδης ειχε γραψει οτι η βανδη προτιμησε χολιδη απο αργυρο αυτο νομιζω λεει πολλα
Εντάξει καταλαβαίνω ότι δεν σου αρέσει ο Αργυρός επειδή είναι το κακέκτυπο του Ρέμου, αλλά σε σχέση με Χολίδη έχει μεγαλύτερο γκελ και καλύτερη δισκογραφία και γενικότερα πακέτο. Τώρα για την σύγκριση Ρέμου-Βανδή λόγω Voice μην ξεχνάμε ότι ο Ρέμος είναι και φωνητικά αρτιότατος και επιλέγει τα τελευταία χρόνια πολύ δυνατά τραγούδια (εκτός από τα τελευταία δύο ενδεχομένως). Η Βανδή από την άλλη έχει αντίστροφη πορεία δισκογραφικά και δεν έχει α πριόρι και σπουδαία φωνή. Επίσης δεν νομίζω ότι έχει σημασία και το κριτήριο της, πόσα χρόνια έχει να σταυρώσει σχήμα; Φέτος από τους νέους καλλιτέχνες θα μπορούσαμε να πούμε ότι ήταν η χρονιά του Αργυρού. Εξελίχθηκε δηλαδή σαν όνομα στη νύχτα και έκανε και ραδιοφωνική επιτυχία. Και μένα δεν μου αρέσει, αλλά ας είμαστε αντικειμενικοί.
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
Άβαταρ μέλους
makis celica
Δημοσιεύσεις: 107
Εγγραφή: Παρ Μάιος 22, 2015 1:02 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από makis celica »

S_Mesogeios έγραψε:Για σου John, καλά κατάλαβες :-P εγώ χθες ενημερώθηκα για φυγή της Πάολα και ότι ήλθε στο προσκήνιο πρόταση για Καρρα
Δηλαδη ρε παιδια ειχαν συμφωνησει το σχημα και μετα εφυγε η Παολα? Η δεν συμφωνησαν ποτε
Απάντηση