Νότης Σφακιανάκης

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
Άβαταρ μέλους
ilias16
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 09, 2015 8:30 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ilias16 »

Για να μην ξεχάσουμε και το καλλιχνικό κομμάτι αδέρφια....Ωραίο βιντεάκι από τον Κοτσιανό την ώρα της συναυλίας


Να'ρθεις ξανά ΧΑΡΑΜΑΤΑ.......
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

J&B έγραψε: Κυρ Μάιος 27, 2018 10:29 pmΥπάρχει περίπτωση να βιντεοσκοπήθηκε όλη η συναυλία;;;
Oχι, μόνο κάποια πλάνα πήρε το αλβανικό κανάλι για το δελτίο ειδήσεων.
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Notis7Arxontas
Δημοσιεύσεις: 401
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 24, 2018 1:39 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Notis7Arxontas »

81argus
Δημοσιεύσεις: 1083
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 20, 2014 1:47 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 81argus »

Ακόμα και να συμβαίνει κάτι που δεν ξέρουμε ανάμεσα στον Μουκίδη και τον Νότη δεν είναι το κατάλληλο timing να το κάνει αυτό ο Μουκίδης, τώρα που τον χτυπάνε όλοι από παντού και στην τελική αυτά είναι και μικρότητες. Ένα τραγούδι από την στιγμή που βγαίνει ανήκει στον κόσμο και μόνο εκεί, δεν ανήκει ούτε στους δημιουργούς, ούτε στους τραγουδιστές. Ο κόσμος είναι αυτός που θα αποφασίσει για το αν θέλει να λέει τα τραγούδια του ή όχι. Τα τραγούδια ανήκουν στον κόσμο.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος 81argus την Δευ Μάιος 28, 2018 2:05 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άκου τα χρόνια που έρχονται...
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2089
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

Notis7Arxontas έγραψε: Κυρ Μάιος 27, 2018 11:43 pm
Αντε παλι, λεει και αυτος οτι ο Νοτης ειχε πει ασχημα λογια για τους Αλβανους. Κατα τα αλλα το παιζει και νοτικος! :tourta:
Billbill
Δημοσιεύσεις: 546
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 02, 2016 1:07 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Billbill »

Ο Ρακιντζής δεν θα μπορούσε να μιλήσει πιο δίκαια. Πιστεύω εκφράζει το σύνολο, και για την Συναυλία που διερωτήθηκε για ποιο λόγο πήγες ρε νοτη Αλβανία, και για την περίπτωση μουκιδη και λοιπών συνεργατών στιχουργών.
Το χα αναφέρει ξανά, Νότης και μουκιδης τα σπάσανε αγρίως ( το αγριως απ την μεριά του μουκιδη - ο Νότης τον θεωρεί κτήμα του γιατί αυτός τον έκανε διάσημο - αυτό εξέλαβε ο μουκιδης ) και εκμυστηρεύτηκε ότι δεν πρόκειται να του ξαναδώσει τραγούδι, από τότε μέχρι τώρα δεν ξέρω τι άλλο παίχτηκε δεν μπόρεσα να μάθω.
Επίσης να γνωρίζετε άπαντες ότι ο λόγος που πήγε ο Νότης Αλβανία είναι ότι εταιρία και ο ίδιος θέλησαν με αυτόν τον τρόπο να αποτινάξουν την ρετσινιά του ρατσιστή. Και λέω ρατσιστή λόγω του κόμματος που επέλεξε να υποστηρίξει καθώς το χουν συνδυάσει σαν τέτοιο κόμμα. Να λοιπόν η μέγιστη στοχοποίηση όταν μπαίνεις σε κόμματα και παρατάξεις, λουζεσαι τις συνέπειες. Βέβαια αν υποστήριζε άκρα αριστερά δεν θα τρέχε τίποτα ισα ισα ίσως τον αποθεώναν. Η μέγιστη υποκρισία. Αλλά δεν νομίζω να μην το ξερε ο Νότης όταν επέλεγε να στηρίξει δημόσια κόμμα.
Η λύση είναι μια , νοτη το πας δικαστικά εκμεταλευομενος τον αντιρατσιστικό νόμο καθώς και την σπίλωση του ονόματος σου από όλους τους παρακατιανους και βγαίνεις και από πάνω. Ειδάλλως πιο κάτω δεν θα χει.
sotirakos
Δημοσιεύσεις: 529
Εγγραφή: Τρί Ιουν 21, 2016 11:53 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sotirakos »

Δηλαδη τωρα θες να πιστεψουμε οτι ο Νοτης πηγε στην αλβανια 《για να αποτιναξει την ρετσινια του ρατσιστη》(Που τα βρισκεις αυτα ηθελα να ξερα;;;). Και μαλιστα κατι που του κανονισε η εταιρια. Βασιλη μετα μην παραπονιεσαι οταν σε παιρνουν στο ψιλο μερικοι εδω μεσα...

Υγ. Κατα τη γνωμη μου ο Νοτης δεν εχει καμια δουλεια με τα δικαστηρια. Αλλιως πρπει να φερθει. Εξυπνα και συστηματικα και ο κοσμος θα ναι μαζι του. Εξαλλου τα μμε και τους βρωμοπανελιστες δεν τους εχει και κανεις σε υποληψη.
Billbill
Δημοσιεύσεις: 546
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 02, 2016 1:07 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Billbill »

Μάθε πρώτα αν αυτο που γράφει κάποιος είναι σωστό ή όχι και στην συνέχεια Κάνε κριτική.
Αν σου είναι δύσκολο να το δεχτείς τουλάχιστον βάλε το μυαλό σου και σκέψου τι στον πούτσο έκανε στην Αλβανία. Του λείπανε 50000 χιλ από τον λογαριασμό του για να πληρώσει τον ενφια??
Τεκμηριωσε πρώτα τα λεγόμενα του άλλου η στην τελική ΠΕΣ μου είναι δύσκολο να το πιστέψω και δεν το δέχομαι, όλα τ αλλά τα λόγια δείχνουν απαξίωση απλά γιατί δεν έχω τι να γράψω.
Σας λενε το ένα σας ξινιζει σας λενε τ άλλο σας βρωμάει, β
Σε τι γαργαλημεμη χώρα ζουμε ρε
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

Θα γραψεις κι άλλες πίπες BillBill; Αντε το παραγάμ... και ψόφησε πάλι. Μιλάω στο ύφος σου μπας και καταλάβεις. Γράφεις που γράφεις ασυναρτησίες, έχεις και ύφος. Μπορείς να μας αποδείξεις αυτό που λες? Οχι! Ε τράβα για ύπνο τότε και αύριο μέρα είναι! Από το 2011 προσπαθεί να κλείσει συναυλίες στην Αλβανία και το 2013 σχεδόν τις είχε κλείσει κι εσύ μας λες ότι έκλεισε συναυλίες το 2018 για να βγάλει την ρετσινιά του ρατσιστή. Το 2011 τον λέγανε ρατσιστή?

Διαβάζουμε που διαβάζουμε εδώ και κάτι μέρες ένα σωρό μαλακίες στα σαιτ , στα πάνελ και τους ψευτοφανς στα social media, έχουμε γίνει κώλος με τους μισούς στο facebook που ξαφνικά δηλώνουν απογοητευμένοι fans, έχει φτάσει η πίεση στα ύψη, κι έχουμε κι εσένα να λες τα δικά σου. Συγκρατήσου για μία φορά. Τόσο δύσκολο είναι; Εκραζες πριν καν γίνει η συναυλία. Δεν σου έφτασε αυτό το κράξιμο? Πρέπει να συνεχίσεις? Τόσοι τον κράζουν τόσες μέρες, δεν βλέπεις ότι τον έχουν πάρει παραμάζωμα? Δεν μπορείς εσύ να βάλεις λίγο φρένο αν τον αγαπάς όπως λες? Ξανακράζεις όταν περάσει η μπόρα. Όταν ο άλλος είναι κάτω δεν του δίνεις μία να πάει πιο κάτω. Ελεος δηλαδή με την πάρτη σου! Πόσο πιο απλά να στο γράψω?
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Billbill
Δημοσιεύσεις: 546
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 02, 2016 1:07 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Billbill »

Τι αγανακτείς ρε ??? Δεν ψήφισε χ.α. ?? Με τι τους συνδέουν αυτούς?? Δεν συνδέονται με ρατσισμό?? Τι τους λένε αυτούς που υποστηρίζουν χ.α. ??
Είσαι σοβαρός?? Κουράστηκες δεν μπορείς να διαβάζεις Τι γράφουν οι άλλοι?? Σώπα ρε , είναι και δικό σου το φόρουμ τώρα? Κάνε μου την χάρη και μην ξαναασχοληθεις μαζί μου. Ασχολησου και συ με την οικογένειά σου. Αν σε προσβάλουν αυτά που λέω προσπέρασε τα.
Στο ξαναλέω μην ξανα ασχοληθείς.
notikos21
Δημοσιεύσεις: 96
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2018 6:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από notikos21 »

Καλημέρα παλιόπαιδα! Όπως είπαν και αρκετοί φίλοι, ο Νότης τώρα δέχεται ένα μεγάλο κύμα επιθέσεων. Εντούτοις, ο χειρότερος εχθρός είναι πάντα εντός των τειχών. Παραδείγματος χάρη, ο Μουκίδης που διαγράψαν για χρόνια μια λαμπρή πορεία. Θεωρώ ότι η κίνηση του συνθέτη δεν έγινε τυχαία τώρα. Αν ήταν απλώς ''πικρία'' για τη μη επιλογή τραγουδιών του για τον δίσκο, νομίζω ότι θα είχε εκδηλωθεί νωρίτερα. Αν ήταν κάποια αντίδραση για τις απόψεις του Νότη, ε ούτε και αυτές γίναν γνωστές χθες. Αν επρόκειτο να συνεργαστεί με τον Οικονομόπουλο, που όντως είναι ό, τι καλύτερο από τη νέα γενιά αλλά λόγω της τροπής που έχει πάρει γενικότερα η μουσική Νότης δεν θα γίνει ποτέ, τότε πάλι ποιος ο λόγος να μειώνει τον Νότη; Ναι, από τον κάθε άεργο πανελίστα και ''τιμητή'' των πάντων μπορώ να περιμένω τα χειρότερα, αλλά από στενούς του συνεργάτες; Κάτι άλλο παίζει και πιθανώς πέρα από τις μεταξύ τους σχέσεις. Πάμε τώρα στο θέμα χαρακτήρα. Καλώς ή κακώς, ο Άρχοντας δεν ήταν ποτέ αυτό που λέμε ''συμβατικός'' τύπος. Δεν θα γίνει στα 60. Αλλά να κάνουμε έναν διαχωρισμό: άλλο να πούμε ότι ο Νότης έκανε το χ ψ λάθος, άλλο να τον κράζουμε δημοσίως και συνεχώς δίνοντας τροφή σε όσους τον πολεμούν. Και επίσης άλλο να επισημάνουμε κάποιο λάθος και άλλο να κουνάμε το δάχτυλο και να λέμε ''Νότη κοίτα να αλλάξεις'', λες και απευθυνόμαστε σε παιδί στην εφηβεία. Πάντα έτσι ήταν ο Άρχοντας και εμείς τον αγαπήσαμε γνωρίζοντας ότι είναι ιδιαίτερος χαρακτήρας. Ας μην ξεχνάμε ότι ο άνθρωπος ξεκίνησε από τα ''αζήτητα'' (τρόπος του λέγειν, έτσι;) της ζωής και έγινε αυτό που έγινε. Έτσι, ίσως πέρα από τον ''χοντροκομμένο'' τρόπο έκφρασης να έχει κι αυτός να μας συμβουλέψει κάτι... Καλημέρα σε όλους.
notikos21
Δημοσιεύσεις: 96
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2018 6:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από notikos21 »

Billbill έγραψε: Δευ Μάιος 28, 2018 9:48 am Τι αγανακτείς ρε ??? Δεν ψήφισε χ.α. ?? Με τι τους συνδέουν αυτούς?? Δεν συνδέονται με ρατσισμό?? Τι τους λένε αυτούς που υποστηρίζουν χ.α. ??
Είσαι σοβαρός?? Κουράστηκες δεν μπορείς να διαβάζεις Τι γράφουν οι άλλοι?? Σώπα ρε , είναι και δικό σου το φόρουμ τώρα? Κάνε μου την χάρη και μην ξαναασχοληθεις μαζί μου. Ασχολησου και συ με την οικογένειά σου. Αν σε προσβάλουν αυτά που λέω προσπέρασε τα.
Στο ξαναλέω μην ξανα ασχοληθείς.
Έγραφα το δικό μου μήνυμα την ώρα που δημοσιεύτηκε το παραπάνω κι ευτυχώς γιατί μπορεί να έγραφα άλλα... Billbull νομίζεις πράγματι ότι βοηθάς τον Νότη κράζοντας όλη την ώρα; Σε μια τέτοια στιγμή που ο πόλεμος έγινε και πάλι άνανδρος; Δεν καταλαβαίνεις ότι δίνεις πάτημα στους πολέμιους; Δεν καταλαβαίνεις ότι μπορεί να μπαίνουν και οι πολέμιοι στο forum για να βρούνε την επόμενη τρίχα που θα κάνουν τριχιά; Γιατί ΑΛΛΟ η πολιτισμένη παράθεση ενός παραπόνου και ΑΛΛΟ η αφοριστική κριτική από άτομα που λέμε ότι αγαπάμε τον Νότη. Ρίξε μια ματιά στον τρόπο έκφρασης στις 4-5 τελευταίες προτάσεις σου, θα ανακαλύψεις ότι ομοιάζουν με το στυλ όσων κατηγορείς... Όσον αφορά τον Νότη, ναι ψήφισε ΧΑ, της οποίας τα μέλη έχουν κάνει διάφορες ''ομορφιές''. Ναι, συνδέονται με ρατσισμό, αλλά μήπως όλοι ή άλλοι δεν είναι ρατσιστές billbull; Πού φοβούνται κάποιοι να μιλήσουν για Ελλάδα, μην τυχόν χαρακτηριστούν οπαδοί της ΧΑ και ναζί; Πού φοβούνται να δηλώσουν την προτίμησή τους στις ''φυσιολογικού'' τύπου οικογένειες για να μην χαρακτηριστούν ρατσιστές; Πού φοβούνται να πούνε για τις καθημερινές ''δράσεις'' διαφόρων ομάδων για να μην στιγματιστούν ως ακροδεξιοί; Και όλα αυτά από ποιους; Από αυτούς που έχουν ξεπουλήσει μέχρι και τις πέτρες αυτού του τόπου. Εσύ δηλαδή δεν σιχάθηκες όλη αυτή την υποκρισία που βασιλεύει παντού; Ναι, ο Νότης ίσως θα έπρεπε να κρατάει για τον εαυτό του τα πιστεύω του, αλλά ο άνθρωπος τα είπε γνωρίζοντας ότι θα βρεθεί στο στόχαστρο. ΑΛΛΟ όμως η κριτική και ΑΛΛΟ η προσωπική ισοπέδωση και η καταστροφή ανθρώπων. Στο κάτω-κάτω δεν κυβερνάει ο Νότης αυτή τη χώρα ούτε είναι μέλος της περισπούδαστης βουλής. Απλώς για να σταθεί ένα σύστημα, το όποιο σύστημα για να μην παρεξηγούμαι, χρειάζεται αφηγήματα και έναν ''μοχθηρό'' αντίπαλο απέναντί του για να βάλλει κατά ριπάς...
Musicshoot
Δημοσιεύσεις: 111
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 16, 2014 12:24 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Musicshoot »

Εγω τετοιο πολεμο σε καλλιτεχνη πρωτη φορα βλεπω...κι εγω τον ακολουθω χρονια..σε μερικα που λεει εχει δικαιο..μαγκια του που πηγε στην Αλβανια και τα πηρε...οι αλλοι που πανε Σκοπια και τραγουδανε στα Καζινα τι κανουν?...απλα δεν ξερω στο κατα ποσο ειπωθηκαν αυτα που ντεμεκ ειπε για τεμπεληδες και τα σχετικα(οχι οτι εχει αδικο ,επειδη ειμαι σχετικα νεος η νεα γεννια ρε παιδια οπως και να το κανουμε δεν την λες και εργατικη )...Εκει που παει να στρωσει το πραγμα με τον νεο δισκο που παει παρα πολυ καλα τσουπ ερχεται αυτο...ειλικρινα κριμα...Οσο για τον Μουκιδη το περιμενα οτι καποια στιγμη η βλακεια θα νικουσε την λογικη...δεν τον δινω καν σημασια...οπως ειπε και ενα παλικαρι στο facebook τελευταια 5-6 τραγουδια του ελεγε...ας τα δωσει τα τραγουδια του στον Νικολακη ... γινανε μαγκες σε πλατες αλλων και μετα πανε απο πισω και σε καρφωνουν...αυτο που ειχε πει ο Νοτης για το οτι μηπως ειμαστε οι απογονοι του Εφιαλτη αρχιζει και μου φαινεται πιο λογικο ...
Billbill
Δημοσιεύσεις: 546
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 02, 2016 1:07 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Billbill »

notikos21 έγραψε: Δευ Μάιος 28, 2018 10:18 am
Billbill έγραψε: Δευ Μάιος 28, 2018 9:48 am Τι αγανακτείς ρε ??? Δεν ψήφισε χ.α. ?? Με τι τους συνδέουν αυτούς?? Δεν συνδέονται με ρατσισμό?? Τι τους λένε αυτούς που υποστηρίζουν χ.α. ??
Είσαι σοβαρός?? Κουράστηκες δεν μπορείς να διαβάζεις Τι γράφουν οι άλλοι?? Σώπα ρε , είναι και δικό σου το φόρουμ τώρα? Κάνε μου την χάρη και μην ξαναασχοληθεις μαζί μου. Ασχολησου και συ με την οικογένειά σου. Αν σε προσβάλουν αυτά που λέω προσπέρασε τα.
Στο ξαναλέω μην ξανα ασχοληθείς.
Έγραφα το δικό μου μήνυμα την ώρα που δημοσιεύτηκε το παραπάνω κι ευτυχώς γιατί μπορεί να έγραφα άλλα... Billbull νομίζεις πράγματι ότι βοηθάς τον Νότη κράζοντας όλη την ώρα; Σε μια τέτοια στιγμή που ο πόλεμος έγινε και πάλι άνανδρος; Δεν καταλαβαίνεις ότι δίνεις πάτημα στους πολέμιους; Δεν καταλαβαίνεις ότι μπορεί να μπαίνουν και οι πολέμιοι στο forum για να βρούνε την επόμενη τρίχα που θα κάνουν τριχιά; Γιατί ΑΛΛΟ η πολιτισμένη παράθεση ενός παραπόνου και ΑΛΛΟ η αφοριστική κριτική από άτομα που λέμε ότι αγαπάμε τον Νότη. Ρίξε μια ματιά στον τρόπο έκφρασης στις 4-5 τελευταίες προτάσεις σου, θα ανακαλύψεις ότι ομοιάζουν με το στυλ όσων κατηγορείς... Όσον αφορά τον Νότη, ναι ψήφισε ΧΑ, της οποίας τα μέλη έχουν κάνει διάφορες ''ομορφιές''. Ναι, συνδέονται με ρατσισμό, αλλά μήπως όλοι ή άλλοι δεν είναι ρατσιστές billbull; Πού φοβούνται κάποιοι να μιλήσουν για Ελλάδα, μην τυχόν χαρακτηριστούν οπαδοί της ΧΑ και ναζί; Πού φοβούνται να δηλώσουν την προτίμησή τους στις ''φυσιολογικού'' τύπου οικογένειες για να μην χαρακτηριστούν ρατσιστές; Πού φοβούνται να πούνε για τις καθημερινές ''δράσεις'' διαφόρων ομάδων για να μην στιγματιστούν ως ακροδεξιοί; Και όλα αυτά από ποιους; Από αυτούς που έχουν ξεπουλήσει μέχρι και τις πέτρες αυτού του τόπου. Εσύ δηλαδή δεν σιχάθηκες όλη αυτή την υποκρισία που βασιλεύει παντού; Ναι, ο Νότης ίσως θα έπρεπε να κρατάει για τον εαυτό του τα πιστεύω του, αλλά ο άνθρωπος τα είπε γνωρίζοντας ότι θα βρεθεί στο στόχαστρο. ΑΛΛΟ όμως η κριτική και ΑΛΛΟ η προσωπική ισοπέδωση και η καταστροφή ανθρώπων. Στο κάτω-κάτω δεν κυβερνάει ο Νότης αυτή τη χώρα ούτε είναι μέλος της περισπούδαστης βουλής. Απλώς για να σταθεί ένα σύστημα, το όποιο σύστημα για να μην παρεξηγούμαι, χρειάζεται αφηγήματα και έναν ''μοχθηρό'' αντίπαλο απέναντί του για να βάλλει κατά ριπάς...
Έχεις δίκιο σε όσα λες , μαζί σου είμαι.
Άβαταρ μέλους
Mixalisvolos
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Δευ Μαρ 19, 2018 8:17 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Mixalisvolos »

sotirakos
Δημοσιεύσεις: 529
Εγγραφή: Τρί Ιουν 21, 2016 11:53 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sotirakos »

Εκτος απ τα εξωδικα στον Νοτη, ειπε και προβατα τους θαυμαστες του. Ενταξει ο ανθρωπος δεν ειναι καλα στα μυαλα του. Σιγουρα εχει χαζεψει.

Μαλλον πρεπει να ενεργοποιηθουμε κι εμεις οι φαν του "Αυτοκρατορα" σιγα σιγα και τοτε θα τους παρει ολους το ποταμι.

Ακου εκει "πρωην συνεργατη" μου...
giannis21
Δημοσιεύσεις: 387
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 14, 2016 3:53 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από giannis21 »

sotirakos έγραψε: Δευ Μάιος 28, 2018 11:30 am Εκτος απ τα εξωδικα στον Νοτη, ειπε και προβατα τους θαυμαστες του. Ενταξει ο ανθρωπος δεν ειναι καλα στα μυαλα του. Σιγουρα εχει χαζεψει.

Μαλλον πρεπει να ενεργοποιηθουμε κι εμεις οι φαν του "Αυτοκρατορα" σιγα σιγα και τοτε θα τους παρει ολους το ποταμι.

Ακου εκει "πρωην συνεργατη" μου...
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΟΥΚΙΔΗ ΔΕΝ ΣΕ ΕΒΑΛΕ ΣΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΔΙΣΚΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΡΑΒΩΣΕΣ;ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ Ο ΝΟΤΗΣ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ;Ο ΝΟΤΗΣ ΠΟΥΛΗΣΕ ΕΚΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΔΙΣΚΟΥΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΚΑΝΕ ΜΑΓΚΕΣ...Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΣΤΗΡΙΖΕ Κ ΜΟΥΚΙΔΗ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ...ΤΩΡΑ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΑΤΑ...ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ...ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΙ ΤΟΥΣ ΘΕΣ ΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟΥΣ....
sotirakos
Δημοσιεύσεις: 529
Εγγραφή: Τρί Ιουν 21, 2016 11:53 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sotirakos »

Αρχισαν για τα καλα τα οργανα. Χριστε μου δεν θελω να σκεφτω τι εχει να γινει τις επομενες μερες. Αυτα περι Αλβανιας δεν θα ειναι τιποτα σε αυτα που θα ρθουν...

Στην τελευταια αναρτηση του μουκιδη τα σχολια ειναι ολα θετικα και κανενα αρνητικο προς τον ιδιο. φαινεται θα αρχισαν τα μπλοκαρισματα.

https://www.protothema.gr/life-style/Go ... oudia-mou/

http://www.newsbomb.gr/bombplus/gossip/ ... goydia-toy

https://www.eleftherostypos.gr/lifestyl ... oydia-moy/
Άβαταρ μέλους
Siempre
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Τρί Δεκ 20, 2016 11:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Siempre »

Χάνεται η μπάλα. Προκαλεί ο τύπος λες και είμαστε παιδάκια εμείς. Ελπίζω ο Νότης να πάρει θέση άμεσα και όχι να αναφερθεί απλώς όοοταν τον ρωτήσουν σε καμιά συνέντευξη.
griniaris
Δημοσιεύσεις: 177
Εγγραφή: Δευ Φεβ 01, 2016 11:48 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από griniaris »

μονο στον ''Ελευθερο τυπο᾽᾽αναφερθηκε το εξης:

Η είδηση έρχεται λίγες μέρες μετά τη σφοδρή και άδικη ομολογουμένως επίθεση που δέχθηκε ο Νότης Σφακιανάκης από Αλβανούς τραγουδιστές με αφορμή τη συναυλία του στα Τίρανα.

οσο για τον Μουκιδη εχω θυμωσει τοσο πολυ με την αντιδραση του για να βγει παλι στην επικαιροτητα που εχει ξεφυγει .Στο μονο που συμφωνησα ειναι στον χαρακτηρισμο ''Αυτοκρατορα᾽᾽ :biggrin:
Προβλεπω μεγαλη συσπειρωση απο Νοτικους και οπου εμφανιστει ο δικος μας να γκρεμιζετε το μαγαζι.
Απάντηση