Νότης Σφακιανάκης

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
81argus
Δημοσιεύσεις: 1083
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 20, 2014 1:47 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 81argus »

7Psuxos έγραψε: Παρ Ιουν 01, 2018 9:32 pm Καλησπέρα παλιόπαιδα !

Με Βοσκόπουλο στο Ακρωτήρι ο Άρχοντας κατά πάσα πιθανότητα ..!

:guitar2:
Τις προάλλες στην εκπομπή του Ρέμου στον Μουσικό (ακόμα γελάω... άκου εκπομπή ο Ρέμος... τέλος πάντων) είχε βγει σε τηλεφωνική σύνδεση ο Βοσκόπουλος και σε κάποια φάση του είπε ο Ρέμος άντε ρε δάσκαλε (όλοι δάσκαλοι είναι γι' αυτόν) να σε ξαναδούμε πάλι σε κάποια πίστα και εκείνος απάντησε όχι αγοράκι μου μεγάλωσα πια και δεν μπορώ άλλο το ξενύχτι με κουράζει.
Άκου τα χρόνια που έρχονται...
7Psuxos
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: Κυρ Απρ 15, 2018 9:22 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 7Psuxos »

81argus έγραψε: Παρ Ιουν 01, 2018 11:25 pm
7Psuxos έγραψε: Παρ Ιουν 01, 2018 9:32 pm Καλησπέρα παλιόπαιδα !

Με Βοσκόπουλο στο Ακρωτήρι ο Άρχοντας κατά πάσα πιθανότητα ..!

:guitar2:
Τις προάλλες στην εκπομπή του Ρέμου στον Μουσικό (ακόμα γελάω... άκου εκπομπή ο Ρέμος... τέλος πάντων) είχε βγει σε τηλεφωνική σύνδεση ο Βοσκόπουλος και σε κάποια φάση του είπε ο Ρέμος άντε ρε δάσκαλε (όλοι δάσκαλοι είναι γι' αυτόν) να σε ξαναδούμε πάλι σε κάποια πίστα και εκείνος απάντησε όχι αγοράκι μου μεγάλωσα πια και δεν μπορώ άλλο το ξενύχτι με κουράζει.
Υποθέτω εννοούσε δεν θα ηγηθεί ο Βοσκόπουλος σε πίστα .. με τον άρχοντα θα ναι σε ρόλο guest ..

Είδωμεν ..
Βόλτα στα στενά ...
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2089
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

Οι προαναγγελίες για μεγαλειώδες come back του Κωνσταντίνου Αργυρού σε τεράστιο νυχτερινό κέντρο της παραλιακής όπου έχουν αφήσει το στίγμα τους ο Νίκος Βέρτης και ο Σάκης Ρουβάς έπεσαν στο κενό. Χθες ανακοινώθηκε πως ο τραγουδιστής από τον Ιούνιο επιστρέφει στο νυχτερινό κέντρο του Ελληνικού με το οποίο συνεργάζεται εδώ και πολλά χρόνια.

Τι μεσολάβησε; Το νυχτερινό κέντρο – club κάποτε υπερπαραγωγή σήμερα εγκαταλελειμένο δεν πρόκειται να ξανανοίξει ποτέ. Θα περάσει στην ιστορία του αθηναϊκού nightlife όπως και πολλά όλα μαγαζιά της παραλίας που έγραψαν ιστορία στο παρελθόν. Υπάρχει μόνο μια πιθανότητα να ανοίξει… πολύ μικρή ωστόσο… για 15 ημέρες με τον Νότη Σφακιανάκη. Αλλά ακόμη κι αυτό δεν είναι σίγουρο.

Ο Αργυρός λοιπόν επιστρέφει σε ένα μικρότερο χώρο μέσα στον Ιούνιο αλλά υπάρχει παρηγοριά. Καθώς ο επιχειρηματίας με τον οποίο συνεργάζεται ετοιμάζει total ανακαίνηση στο άλλο νυχτερινό κέντρο που διαθέτει στις Τζιτζιφιές για να υποδεχθεί τον καλλιτέχνη τον επόμενο Χειμώνα.

https://blogs.gossip-tv.gr/nassos/apops ... ην-υπερπα/
notikos21
Δημοσιεύσεις: 96
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2018 6:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από notikos21 »

Scorpion86 έγραψε: Παρ Ιουν 01, 2018 8:44 pm
GiannisGr έγραψε: Παρ Ιουν 01, 2018 8:18 pm Με την θέση που πήρε ο Γονίδης κατα του Μουκίδη και υπέρ του Νότη μήπως θα πρεπει να υποψιαζόμαστε κάποια συνεργασία ;;;
Μακάρι παντως πιστεύω θα ταιριάξουν πολυ εάν γίνει κατι τέτοιο
Είναι ένα από τα υποψήφια δυνατά ονόματα για συνεργασία τον προσεχή χειμώνα. Την περίπτωση Γονίδη την είχε εξετάσει ο Νότης και πριν κάποια χρόνια. Δεν θυμάμαι αν ήταν για Φωταέριο ή για Teatro.
Σκορπιέ πόσες πιθανότητες δίνεις για συνεργασία με τον Γονίδη; Μεγάλη μου καψούρα ο Σταμάτης. Νομίζω ότι θα ταίριαζαν... Τα λέει πολλές φορές χύμα κι αυτός, τις έχει τις αυτοκαταστροφικές του τάσεις, έχει προίκα φοβερά τραγούδια, μια χαρά... :lol:
Άβαταρ μέλους
KeepNoting
Δημοσιεύσεις: 386
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 02, 2015 4:16 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από KeepNoting »

http://www.newspistol.gr/article/85728/ ... w.facebook
Μάλιστα...τωρα ξεκιναμε και το παιχνιδακι με τα ονομα...Μια αργυρος, μια βοσκοπουλος...τουλαχιστον στο μαγαζι επεσα μεσα :smile:
Ένα γράμμα να μου στείλεις...
Άβαταρ μέλους
ilias16
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 09, 2015 8:30 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ilias16 »

Απρόσμενα έντονο καλοκαίρι για Νότης.Τι φάση;;;Εννεοείται καλοδεχούμενο το ότι επαγγελματικό του αλλά τι τον έπιασε.Δεν τα συνηθίζει κάτι τέτοια.Άσε που σπάει και την 9ετία των Αστεριών :lol:
Να'ρθεις ξανά ΧΑΡΑΜΑΤΑ.......
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

notikos21 έγραψε: Σάβ Ιουν 02, 2018 10:24 am
Scorpion86 έγραψε: Παρ Ιουν 01, 2018 8:44 pm
GiannisGr έγραψε: Παρ Ιουν 01, 2018 8:18 pm Με την θέση που πήρε ο Γονίδης κατα του Μουκίδη και υπέρ του Νότη μήπως θα πρεπει να υποψιαζόμαστε κάποια συνεργασία ;;;
Μακάρι παντως πιστεύω θα ταιριάξουν πολυ εάν γίνει κατι τέτοιο
Είναι ένα από τα υποψήφια δυνατά ονόματα για συνεργασία τον προσεχή χειμώνα. Την περίπτωση Γονίδη την είχε εξετάσει ο Νότης και πριν κάποια χρόνια. Δεν θυμάμαι αν ήταν για Φωταέριο ή για Teatro.
Σκορπιέ πόσες πιθανότητες δίνεις για συνεργασία με τον Γονίδη; Μεγάλη μου καψούρα ο Σταμάτης. Νομίζω ότι θα ταίριαζαν... Τα λέει πολλές φορές χύμα κι αυτός, τις έχει τις αυτοκαταστροφικές του τάσεις, έχει προίκα φοβερά τραγούδια, μια χαρά... :lol:
Στις 2 Ιουνίου δεν μπορώ να το ξέρω αυτό. Εχει πολύ ψωμί ακόμα. Επ' ευκαιρία να αναφέρω το εξής: Αν δεν βρεθεί ένα δυνατό πάντρεμα, δηλαδή ένα ισχυρό σχήμα που θα μπορέσει να τρέξει το μαγαζί για 4 μήνες, δεν θα κάτσει ο Νότης στο Fever να βγάλει το φίδι από την τρύπα και να φάει όλο το ζόρι μόνος του. Θα ψάξει ένα πιο μαζεμένο χώρο. Ολα αλυσίδα είναι. Ναι μεν αλλά...
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
notisfan
Δημοσιεύσεις: 334
Εγγραφή: Δευ Σεπ 07, 2015 12:52 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από notisfan »

Ο Νότης αυτό το διάστημα πηγαινοέρχεται στο Ακρωτήρι που βλέπει τις εργασίες που γίνονται και παράλληλα φτιάχνει το πρόγραμμά του.

Βγαζει τα τραγουδια του Μουκιδη απο το προγραμμα;;; :fryingpan:
Άβαταρ μέλους
KeepNoting
Δημοσιεύσεις: 386
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 02, 2015 4:16 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από KeepNoting »

Και 1 στις 1000 να εκανε αυτο ο μουκιδης...και οντως να μην λεει τραγουδια του Live....που εδω που τα λεμε...ειναι υμνοι τα περισσοτερα....τι θα γινει;;; :shock: "δε σε χρειαζομαι,ενα γραμμα,θελω να σε ξαναδω,και δε μπορω,φως μου, χαραματα" καλος η κακος ειναι ας πουμε "σημαδεμενα" ....
Ένα γράμμα να μου στείλεις...
sotirakos
Δημοσιεύσεις: 529
Εγγραφή: Τρί Ιουν 21, 2016 11:53 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sotirakos »

Μολις τωρα ανακοινωσε (ως επισημο) ο Λεμπιδακης στην εκπομπη της σασας οτι ο Νοτης ξεκιναει στο ακρωτηρι με βοσκοπουλο.
Επισης σε λιγο εχει και γονιδη ο οποιος παιρνει θεση για το θεμα νοτη-μουκιδη και απο το σποτ φαινεται πως κατακρινει την κινηση μουκιδη.
Notis7Arxontas
Δημοσιεύσεις: 401
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 24, 2018 1:39 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Notis7Arxontas »


Η δήλωση για ΝΟΤΗ-ΤΌΛΗ στο 7:30 και μετα
giannis21
Δημοσιεύσεις: 387
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 14, 2016 3:53 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από giannis21 »

Notis7Arxontas έγραψε: Σάβ Ιουν 02, 2018 4:20 pm
Η δήλωση για ΝΟΤΗ-ΤΌΛΗ στο 7:30 και μετα
ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΔΗΛ..ΤΕΛΟΣ ΙΟΥΝΙΟΥ ΜΕ ΤΕΛΟΣ ΙΟΥΛΙΟΥ;
johnytzitzi
Δημοσιεύσεις: 776
Εγγραφή: Τετ Σεπ 18, 2013 1:14 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από johnytzitzi »

Scorpion86 έγραψε: Παρ Ιουν 01, 2018 8:44 pm
GiannisGr έγραψε: Παρ Ιουν 01, 2018 8:18 pm Με την θέση που πήρε ο Γονίδης κατα του Μουκίδη και υπέρ του Νότη μήπως θα πρεπει να υποψιαζόμαστε κάποια συνεργασία ;;;
Μακάρι παντως πιστεύω θα ταιριάξουν πολυ εάν γίνει κατι τέτοιο
Είναι ένα από τα υποψήφια δυνατά ονόματα για συνεργασία τον προσεχή χειμώνα. Την περίπτωση Γονίδη την είχε εξετάσει ο Νότης και πριν κάποια χρόνια. Δεν θυμάμαι αν ήταν για Φωταέριο ή για Teatro.
Στο Φωταέριο ήταν.

Ο Λεμπιδάκης αν ακούσατε είπε για 8 εμφανίσεις.
Εγώ ξέρω για 10 με 12 ανάλογα πως θα πάει. Για να δούμε. Ψάχνουν και μια γυναίκα για 3ο όνομα για να τραγουδάει πριν από εκείνους.
Κρύβομαι απ’ τα παιχνίδια τα στημένα
Notis7Arxontas
Δημοσιεύσεις: 401
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 24, 2018 1:39 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Notis7Arxontas »

https://www.protothema.gr/life-style/ar ... ta-tirana/
Πωπω τι παπαρας είναι αυτός ο δανικας που τα έγραψε
Στα σχόλια τρώει πολύ κράξιμο παντως
sotirakos
Δημοσιεύσεις: 529
Εγγραφή: Τρί Ιουν 21, 2016 11:53 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sotirakos »

40 σχολια συνολικα μεχρι στιγμης. 38 υπερ νοτη και 2 κατα. Τους εχει κανει ο κοντος να χασουν τον υπνο τους. Αυτο το sold out ηταν η καλυτερη απαντηση του ΑΡΧΟΝΤΑ. Ποσο πολυ περιμεναν την αποτυχια της συναυλιας. Φανταστητε τι δηλητηριο θα σταζανε σε ενδεχομενο αποτυχιας. Εκτακτα δελτια θα βγαζανε.

ΝΟΤΑΡΕ γλεντα τους. Ειμαστε χιλιαδες και ειμαστε μαζι σου!!!
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

Τελικά οι ευχές πιάνουν τόπο για κάποιες τηλεπερσονες που απολύθηκαν. Δεν θα λείψουν σε κανέναν αυτοί που κάνουν συστηματικό και βρώμικο πόλεμο στον Άρχοντα.
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Άβαταρ μέλους
KeepNoting
Δημοσιεύσεις: 386
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 02, 2015 4:16 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από KeepNoting »

Ποτε ξεκινανε προβες; μπηκαμε στον τελευταιο μηνα πριν την πρεμιερα :lol: :lol: :lol:
Ένα γράμμα να μου στείλεις...
notakis
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 04, 2014 9:03 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από notakis »

Scorpion86 έγραψε: Κυρ Ιουν 03, 2018 1:07 am Τελικά οι ευχές πιάνουν τόπο για κάποιες τηλεπερσονες που απολύθηκαν. Δεν θα λείψουν σε κανέναν αυτοί που κάνουν συστηματικό και βρώμικο πόλεμο στον Άρχοντα.
Κατι αναλογο εγινε φυσικα με Κωστοπουλο, Λιαγκα οι οποιοι εχουν παρει τον κατηφορο και σε λιγο θα χαθουν απο προσωπου γης και ακολουθουν, Μενιος, Κωστανταρας, Ευαγγελατος κ Τατιανα...... ( στις τελιτσες βαλτε κ οποιον αλλο θελετε να εξαφανιστει!)
notikos21
Δημοσιεύσεις: 96
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2018 6:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από notikos21 »

Notis7Arxontas έγραψε: Κυρ Ιουν 03, 2018 12:28 am https://www.protothema.gr/life-style/ar ... ta-tirana/
Πωπω τι παπαρας είναι αυτός ο δανικας που τα έγραψε
Στα σχόλια τρώει πολύ κράξιμο παντως
Ε, καλά τώρα. Ο Δανίκας (είχα την ατυχία να διαβάσω και άλλα πονήματά του...) είναι άλλος ένας της επιλεκτικής θολοκουλτούρας. Και όποιος κατάλαβε, κατάλαβε... Είχε γράψει και ''Φιλιππικό'' για την επίθεση στον Μπουτάρη, αλλά ούτε λόγο κάνει για τα ''μπουμπούκια'' των Εξαρχείων. Όλοι έτσι είναι, επιλεκτικά ευαίσθητοι, αλλά το παίζουν ηθικοδιδάσκαλοι και δημοκράτες. Χαίρομαι που διάφοροι από αυτούς τους υποκριτές βρίσκουν το δρόμο τους προς τον ΟΑΕΔ, αλλά σας το έχω ξαναπεί: το σύστημα απλώς ανακυκλώνει τις δυνάμεις του, θα βρει άλλους για να συνεχίσουν την προπαγάνδα εις βάρος του Νότη και λοιπών ''στόχων''...
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

johnytzitzi έγραψε: Σάβ Ιουν 02, 2018 6:01 pm
Scorpion86 έγραψε: Παρ Ιουν 01, 2018 8:44 pm
GiannisGr έγραψε: Παρ Ιουν 01, 2018 8:18 pm Με την θέση που πήρε ο Γονίδης κατα του Μουκίδη και υπέρ του Νότη μήπως θα πρεπει να υποψιαζόμαστε κάποια συνεργασία ;;;
Μακάρι παντως πιστεύω θα ταιριάξουν πολυ εάν γίνει κατι τέτοιο
Είναι ένα από τα υποψήφια δυνατά ονόματα για συνεργασία τον προσεχή χειμώνα. Την περίπτωση Γονίδη την είχε εξετάσει ο Νότης και πριν κάποια χρόνια. Δεν θυμάμαι αν ήταν για Φωταέριο ή για Teatro.
Στο Φωταέριο ήταν.

Ο Λεμπιδάκης αν ακούσατε είπε για 8 εμφανίσεις.
Εγώ ξέρω για 10 με 12 ανάλογα πως θα πάει. Για να δούμε. Ψάχνουν και μια γυναίκα για 3ο όνομα για να τραγουδάει πριν από εκείνους.
Για 10 εμφανίσεις άκουσα εγώ. Δηλαδή 5 διήμερα και θέλουν πρεμιέρα 22 Ιουνίου, αν και αυτή περισσότερο είναι η επιθυμία, παρά εφικτός στόχος, λόγω των πολλών εργασιών που γίνονται στον χώρο. Περισσότερο προς 29/06 το κόβω.

Υ.Γ.: Ήδη ο Νότης εισέπραξε το πρώτο όχι για τον επόμενο χειμώνα. Αναμενόμενο όχι, από την Πέγκυ η οποία ήθελε να κάνει κάτι διαφορετικό την επόμενη σεζόν και όχι ότι έκανε από τον Δεκέμβριο μέχρι τον Μάιο. Θυμίζω ότι και το καλοκαίρι του 2015 μετά από μία πολύ δυνατή σεζόν, ο Νότης είχε κάνει πρώτα επαφή με την Πέγκυ για να πάνε δεύτερη συνεχόμενη χρονιά στο Φωταέριο και είχε εισπράξει αρνητική απάντηση. Τότε είχε συμφωνήσει ο ίδιος με Φωταέριο, είχαν ξεκινήσει οι πρόβες (των μουσικών) και αργότερα χάλασε η συμφωνία και πήγε στην Fantasia με σχήμα ανάγκης , με 48 Ωρες, Ειρήνη Παπαδοπούλου και Πωλίνα Χριστοδούλου. Ας περιμένουμε, έχει πολύ ψωμί η επόμενη συνεργασία. Θα ακουστούν αρκετά ονόματα.
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Απάντηση