Νότης Σφακιανάκης

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
Άβαταρ μέλους
ilias16
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 09, 2015 8:30 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ilias16 »

Να'ρθεις ξανά ΧΑΡΑΜΑΤΑ.......
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jdarmody »

Μάλιστα. Περιμένουμε μια απάντηση από το Νότη. Επιτέλους όμως.
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
Άβαταρ μέλους
ilias16
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 09, 2015 8:30 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ilias16 »

Η μόνη απορία που έχω είναι απόψε τι θα γίνει επειδή έχω κλείσει να πάω.Τα υπόλοιπα τα έχω ξαναπεί για την συγκεκριμένη συνεργασία.Μόνο εισπρακτική επιτυχία είχε...στην ιστορία θα μείνει ως άλλη μια μαύρη σελίδα.Όσο για τις αρχές της...τις έχουμε δει ιδίοις όμμασι στην πίστα.
Να'ρθεις ξανά ΧΑΡΑΜΑΤΑ.......
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

Προβλέπω συνέντευξη προσεχώς γιατί μαζεύτηκαν πολλά που έχει αφήσει αναπάντητα.
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jdarmody »

ilias16 έγραψε: Σάβ Μαρ 09, 2019 7:37 pm Η μόνη απορία που έχω είναι απόψε τι θα γίνει επειδή έχω κλείσει να πάω.Τα υπόλοιπα τα έχω ξαναπεί για την συγκεκριμένη συνεργασία.Μόνο εισπρακτική επιτυχία είχε...στην ιστορία θα μείνει ως άλλη μια μαύρη σελίδα.Όσο για τις αρχές της...τις έχουμε δει ιδίοις όμμασι στην πίστα.
Δικαίωμά της είναι να εμφανίζεται όπως θέλει και να κάνει ότι γουστάρει. Το θέμα είναι αν ο Νότης έχει αντιληφθεί τι συμβαίνει και αν θα πάρει επιτέλους θέση. Ούτε στημένο να το είχαν φέτος οι άλλοι δύο. Και συγγνώμη αυτή τώρα δεν άντεξε; 5 εμφανίσεις πριν το τέλος; Εξάλλου λες και έχει καμία επαφή με το Νότη, αμφιβάλλω αν βλέπονται κιόλας ποτέ.
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
Άβαταρ μέλους
ilias16
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 09, 2015 8:30 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ilias16 »

jdarmody έγραψε: Σάβ Μαρ 09, 2019 7:43 pm
ilias16 έγραψε: Σάβ Μαρ 09, 2019 7:37 pm Η μόνη απορία που έχω είναι απόψε τι θα γίνει επειδή έχω κλείσει να πάω.Τα υπόλοιπα τα έχω ξαναπεί για την συγκεκριμένη συνεργασία.Μόνο εισπρακτική επιτυχία είχε...στην ιστορία θα μείνει ως άλλη μια μαύρη σελίδα.Όσο για τις αρχές της...τις έχουμε δει ιδίοις όμμασι στην πίστα.
Δικαίωμά της είναι να εμφανίζεται όπως θέλει και να κάνει ότι γουστάρει. Το θέμα είναι αν ο Νότης έχει αντιληφθεί τι συμβαίνει και αν θα πάρει επιτέλους θέση. Ούτε στημένο να το είχαν φέτος οι άλλοι δύο. Και συγγνώμη αυτή τώρα δεν άντεξε; 5 εμφανίσεις πριν το τέλος; Εξάλλου λες και έχει καμία επαφή με το Νότη, αμφιβάλλω αν βλέπονται κιόλας ποτέ.
Δικαίωμα μου και μένα να κρίνω αυτό που βλέπω.Η ανακοίνωση copy paste με τον σχετικό επίλογο-γλύψιμο περί εξαιρετικής συνεργασίας με τον όμιλο Μαροσούλη.
(Μην χάσουμε και μελλοντικά μεροκάματα).Αυτά περί αόριστης ιδιοτροπίας 3 μήνες μετά τα ακούω βερεσέ...στο καλό κι αυτή.Απ' την πρώτη μέρα και την στάση της στο όλο σχήμα φάνηκε τι είναι.
Να'ρθεις ξανά ΧΑΡΑΜΑΤΑ.......
Άβαταρ μέλους
Scorpion86
Δημοσιεύσεις: 3786
Εγγραφή: Τετ Οκτ 15, 2014 8:20 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scorpion86 »

Αυτό που ξέρω είναι ότι μία εξαιρετική σεζόν, ούτε να την ευχαριστηθεί δεν μπορεί πια. Στο παρα πέντε στιγματίζεται ένα σχήμα που ήταν στα 2-3 καλύτερα της φετινής σεζόν. Τι να πω πια. Τα έχουμε δει όλα. Πλέον, τα χτυπήματα που δέχεται ειναι καθαρά για την καλλιτεχνική του υπόσταση, προσπαθώντας να πείσουν τον κόσμο ότι είναι κακός επαγγελματίας και συμπεριφέρεται άσχημα στους συναδέλφους του. Εκει το πήγαν πλέον.
Καληνύχτα. Η καρδιά μου σου μιλάει...
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jdarmody »

Εντάξει ρε συ Ηλία δεν θα κρίνω τις αρχές της με βάση το γεγονός ότι τα πετάει στη πίστα, σόρρυ. Εμένα μου φαίνεται πάρα πολύ ύποπτο αυτό που γίνεται φέτος. Μου φαίνεται πάρα πολύ ύποπτο που η επιχείρηση δεν στήριξε ποτέ το Νότη. Δηλαδή για τον Μαροσούλη μιλάμε, που τα έχει οικονομήσει στις πλάτες του Νότη. Μου φαίνεται πάρα πολύ ύποπτο το timing. Συν το φετινό τηλεοπτικό προμοτάρισμα της. Και δεν μου αρέσει κιόλας που ο δικός μας δεν απαντάει καν. Λες κι είναι κανένας χθεσινός ας πούμε.

Το θέμα είναι αν τα χτυπήματα που δέχεται έχουν κάποια ρεαλιστική βάση ή τον δουλεύουν και δεν έχει πάρει χαμπάρι.
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
Άβαταρ μέλους
ilias16
Δημοσιεύσεις: 816
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 09, 2015 8:30 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ilias16 »

Το ότι τα πετάει είναι το λιγότερο.Η όλη στάση της στην σεζόν απέναντι στον συνεργάτη της δεν θεωρείται πρότυπο αρχών όπως μας το υπερηφανεύεται.Το συζητούσαμε εδώ μέσα κάθε φορά που έβγαινε δημόσια και δεν μιλούσε για το σχήμα...και πόσο ύποπτη ήταν στάση της.Εμένα με ενοχλεί που η ίδια η επιχείρηση δεν προστατεύει το προϊόν της.

Κλειστά σίγουρα απόψε.Το σχήμα πάντως μου είπαν δεν ξέρουν αν έχει τελειώσει από τώρα... από βδομάδα θα ξέρουν.
Να'ρθεις ξανά ΧΑΡΑΜΑΤΑ.......
sotirakos
Δημοσιεύσεις: 529
Εγγραφή: Τρί Ιουν 21, 2016 11:53 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sotirakos »

Αν καποιος κατσει και κρινει ολα αυτα που συμβαινουν με τον Νοτη χωρις να εχει αποδειξεις και γνωση απο τα μεσα για το τι συμβαινει πραγματικα, μπορει να υποθεσει 2 πραγματα: Ή οτι θελουν να ριξουν τον Νοτη με οποιοδηποτε τροπο ή οτι ο Νοτης ειναι οντως μεγαλος π@π@ρας.
Άβαταρ μέλους
J&B
Δημοσιεύσεις: 834
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 01, 2008 1:40 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από J&B »

Άρχισαμε πάλι με τις γνωστές αόριστες μαλακίες πέρι συμπεριφοράς :fryingpan:
Προφανώς η Πάολα θέλει να ακολουθήσει τον δρόμο που διάλεξαν και άλλες τραγουδιάρες... :039: :039: :039:
Κοιμόμουνα και ξύπνησα μονάχα που τα αντίκρυσα...
Tsachno21
Δημοσιεύσεις: 320
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2018 7:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tsachno21 »

Ρε παιδιά πριν από μια εβδομάδα δεν διαβάζαμε εδώ μέσα το ποσό ικανοποιημένοι είναι και οι δύο για την συνεργασία και πως ο Νοτης θα ήθελε και μια ακόμα συνεργασία μαζί της τα επόμενα χρόνια;; Επίσης πριν από μια εβδομάδα ο μετρ της Πάολα ανέβασε φωτογραφία με τον Νοτη και έγραφε "μοναδικός".. Τι άλλαξε σε μια εβδομάδα και ποιες μπορεί να είναι οι ιδιοτροπιες του;;
Αν δεν βγει ο Νοτης να δώσει μια απάντηση τότε πολύ φοβάμαι πως η εικόνα του θα χαλάσει οριστικά γιατί τώρα δεν είναι μόνο οι απόψεις του αλλά και ο επαγγελματισμος του... Επίσης περιμένω και από την Πάολα να βγει να πει ποιες ιδιοτροπίες εννοεί.
Skorpios268
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Δευ Μαρ 19, 2018 11:00 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Skorpios268 »

Ο δημοσιογράφος Νίκος Γεωργιάδης έγραψε πριν λίγο αυτό:

https://www.znews.gr/bloggers/nikopolis ... taxy-tous/
Άβαταρ μέλους
jdarmody
Δημοσιεύσεις: 2766
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 19, 2014 2:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jdarmody »

Tsachno21 έγραψε: Σάβ Μαρ 09, 2019 10:00 pm Ρε παιδιά πριν από μια εβδομάδα δεν διαβάζαμε εδώ μέσα το ποσό ικανοποιημένοι είναι και οι δύο για την συνεργασία και πως ο Νοτης θα ήθελε και μια ακόμα συνεργασία μαζί της τα επόμενα χρόνια;; Επίσης πριν από μια εβδομάδα ο μετρ της Πάολα ανέβασε φωτογραφία με τον Νοτη και έγραφε "μοναδικός".. Τι άλλαξε σε μια εβδομάδα και ποιες μπορεί να είναι οι ιδιοτροπιες του;;
Αν δεν βγει ο Νοτης να δώσει μια απάντηση τότε πολύ φοβάμαι πως η εικόνα του θα χαλάσει οριστικά γιατί τώρα δεν είναι μόνο οι απόψεις του αλλά και ο επαγγελματισμος του... Επίσης περιμένω και από την Πάολα να βγει να πει ποιες ιδιοτροπίες εννοεί.
Πολύ σωστή η επισήμανση σου στο τέλος φίλε. Εδώ δεν μιλάμε για μια κατηγορία που ειπώθηκε από κάποιον δημοσιογράφο π.χ. ή οτιδήποτε για να απαντάμε με βιντεάκια "εγώ ποτέ δεν κρύφτηκα''...Επιβάλλεται να δοθούν κάποιες ξεκάθαρες απαντήσεις. Το ύφος του μηνύματος δεν συνάδει με το γενικότερο στυλ της συγκεκριμένης, κατά την γνώμη μου είναι πολύ επιθετικό. Είμαι πλέον σίγουρος ότι όταν αποχώρησε ο Παπαδόπουλος κάποιες φωνές θα μετέφεραν στην Πάολα την ιδέα να αποχωρήσει κι αυτή. Κι άντε να κατανοήσω το ύφος του Παπαδόπουλου μιας και έμεινε κατ' επιλογήν άνεργος για όλη τη σεζόν, αλλά την τόση κακία της άλλης δεν την κατανοώ. Τρεις μήνες ήταν στο σχήμα, θα μπορούσε να τα αφήσει όλα στην άκρη και να συνεχίσει για μία-δυο εμφανίσεις, να επισπεύσουν το φινάλε δηλαδή (κανείς δεν θα έλεγε τίποτα) και μετά καλή καρδιά. Το γεγονός ότι αποχωρεί με αυτόν τον τρόπο δεν μπορεί παρά να μας βάζει σε υποψίες. Και ήταν κάτι που ακουγόταν σε διάφορες εκπομπές και άρθρα δημοσιογράφων, το πόσο δηλαδή θα αντέξει η Πάολα κλπ και γενικά δέχθηκε και μια επίθεση για την επιλογή να συνεργαστεί με το Νότη.
Προσωπικά με απογοητεύει η μη αντίδραση του Νότη σε όλα αυτά. Στο ότι μπορεί ο καθένας να βγει και να τον λοιδορεί και αυτός να μην απαντάει καν. Παρόλα αυτά είμαι σχεδόν σίγουρος (όσο κι αν ακούγεται θεωρία συνωμοσίας) ότι ήταν από την αρχή σχεδιασμένο να εξελιχθεί έτσι το πράγμα για να αμαυρώσουν την εικόνα του και σαν επαγγελματία - άνθρωπο. Ας είμαστε σοβαροί, κανείς δεν αποχωρεί από ένα σχήμα 3 μήνες μετά. Θα μπορούσε να εμφανιστεί σήμερα και να το λήξουν. Άλλωστε και οι δύο έχουν κανονισμένες εμφανίσεις. Εκτός αν συνέβη κάτι το τόσο συνταρακτικό χθες. Johnytzitzi περιμένω τα φώτα σου..
Έχει να κάνει με την τρέλα και τον άνθρωπο...
notikos21
Δημοσιεύσεις: 96
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2018 6:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από notikos21 »

Αν η Πάολα και η κάθε Πάολα έχει τέτοια ακεραιότητα χαρακτήρα και ψυχή ας βγει κι ας πει επ' ακριβώς τι την ενόχλησε στον Νότη. Να πει ότι ο Νότης έκανε το α, το β και το γ... Ειδάλλως θα αρκεστεί και αυτή στο άρες μάρες κουκουνάρες. Επίσης, λίγο δύσκολο να ανακάλυψε τις ''ιδιαιτερότητες'' του Νότη μόλις δύο βδομάδες πριν το φινάλε, δεδομένου ότι ο δικός μας δεν είναι και άνθρωπος που ''κρύβεται''. Το πιθανότερο, λοιπόν, είναι να παίζει κάτι άλλο. Ούτως ή άλλως δεν θυμάμαι να έκανε και κάποια αναφορά για το πού και με ποιον εργάζεται σε κάποια από τις τόσες εμφανίσεις της στον γνωστό τηλεδιασκεδαστή με τα πεσμένα νούμερα τηλεθέασης. Κάποια στιγμή θα πρέπει να βγει και ο δικός μας να μιλήσει, γιατί οι κακοπροαίρετοι (και είναι πολλοί αυτοί...) θα αρχίσουν πάλι τους ''Φιλιππικούς''. Γενικά δεν αρέσκομαι σε θεωρίες συνομωσίες, αλλά ή αποχώρηση αυτή συμπίπτει χρονικά με τις νέες αστείες δηλώσεις του Αντωνάκη και του άλλου νούμερου, του Γεωργαντά. Φαίνεται ο Αντωνάκης άρχισε τώρα να κάνει παρέα με την Πάολα. Κατά τη γνώμη μου ούτε με τον Ρέμο πρέπει να συνεργαστεί ο Νότης γιατί προβλέπω ότι θα έχουμε άλλα. Και πιστεύω όλοι καταλαβαίνετε το ποιος θα προβληθεί εκ νέου ως ο ''κακός'' της υπόθεσης. Τέλος, μην περιμένετε και πολλά από τον επιχειρηματία, ασχέτως του πόσα χρήματα έχει βγάλει χάρη στο Νότη. Συνήθως όσοι δραστηριοποιούνται επιχειρηματικά στη νύχτα εστιάζουν πρωτίστως στο κέρδος και στην επόμενη μέρα...
Tsachno21
Δημοσιεύσεις: 320
Εγγραφή: Παρ Σεπ 14, 2018 7:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tsachno21 »

Skorpios268 έγραψε: Σάβ Μαρ 09, 2019 10:12 pm Ο δημοσιογράφος Νίκος Γεωργιάδης έγραψε πριν λίγο αυτό:

https://www.znews.gr/bloggers/nikopolis ... taxy-tous/
Μου φαίνεται πολύ τρελό να χαλάσει ένα σχήμα για έναν τέτοιο λόγο... Για εμένα είναι υποχρέωση του Νοτη προς όλους τους Νοτικους να βγει και να πει τι γίνεται..
notikos21
Δημοσιεύσεις: 96
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2018 6:15 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από notikos21 »

jdarmody έγραψε: Σάβ Μαρ 09, 2019 10:15 pm
Tsachno21 έγραψε: Σάβ Μαρ 09, 2019 10:00 pm Ρε παιδιά πριν από μια εβδομάδα δεν διαβάζαμε εδώ μέσα το ποσό ικανοποιημένοι είναι και οι δύο για την συνεργασία και πως ο Νοτης θα ήθελε και μια ακόμα συνεργασία μαζί της τα επόμενα χρόνια;; Επίσης πριν από μια εβδομάδα ο μετρ της Πάολα ανέβασε φωτογραφία με τον Νοτη και έγραφε "μοναδικός".. Τι άλλαξε σε μια εβδομάδα και ποιες μπορεί να είναι οι ιδιοτροπιες του;;
Αν δεν βγει ο Νοτης να δώσει μια απάντηση τότε πολύ φοβάμαι πως η εικόνα του θα χαλάσει οριστικά γιατί τώρα δεν είναι μόνο οι απόψεις του αλλά και ο επαγγελματισμος του... Επίσης περιμένω και από την Πάολα να βγει να πει ποιες ιδιοτροπίες εννοεί.
Πολύ σωστή η επισήμανση σου στο τέλος φίλε. Εδώ δεν μιλάμε για μια κατηγορία που ειπώθηκε από κάποιον δημοσιογράφο π.χ. ή οτιδήποτε για να απαντάμε με βιντεάκια "εγώ ποτέ δεν κρύφτηκα''...Επιβάλλεται να δοθούν κάποιες ξεκάθαρες απαντήσεις. Το ύφος του μηνύματος δεν συνάδει με το γενικότερο στυλ της συγκεκριμένης, κατά την γνώμη μου είναι πολύ επιθετικό. Είμαι πλέον σίγουρος ότι όταν αποχώρησε ο Παπαδόπουλος κάποιες φωνές θα μετέφεραν στην Πάολα την ιδέα να αποχωρήσει κι αυτή. Κι άντε να κατανοήσω το ύφος του Παπαδόπουλου μιας και έμεινε κατ' επιλογήν άνεργος για όλη τη σεζόν, αλλά την τόση κακία της άλλης δεν την κατανοώ. Τρεις μήνες ήταν στο σχήμα, θα μπορούσε να τα αφήσει όλα στην άκρη και να συνεχίσει για μία-δυο εμφανίσεις, να επισπεύσουν το φινάλε δηλαδή (κανείς δεν θα έλεγε τίποτα) και μετά καλή καρδιά. Το γεγονός ότι αποχωρεί με αυτόν τον τρόπο δεν μπορεί παρά να μας βάζει σε υποψίες. Και ήταν κάτι που ακουγόταν σε διάφορες εκπομπές και άρθρα δημοσιογράφων, το πόσο δηλαδή θα αντέξει η Πάολα κλπ και γενικά δέχθηκε και μια επίθεση για την επιλογή να συνεργαστεί με το Νότη.
Προσωπικά με απογοητεύει η μη αντίδραση του Νότη σε όλα αυτά. Στο ότι μπορεί ο καθένας να βγει και να τον λοιδορεί και αυτός να μην απαντάει καν. Παρόλα αυτά είμαι σχεδόν σίγουρος (όσο κι αν ακούγεται θεωρία συνωμοσίας) ότι ήταν από την αρχή σχεδιασμένο να εξελιχθεί έτσι το πράγμα για να αμαυρώσουν την εικόνα του και σαν επαγγελματία - άνθρωπο. Ας είμαστε σοβαροί, κανείς δεν αποχωρεί από ένα σχήμα 3 μήνες μετά. Θα μπορούσε να εμφανιστεί σήμερα και να το λήξουν. Άλλωστε και οι δύο έχουν κανονισμένες εμφανίσεις. Εκτός αν συνέβη κάτι το τόσο συνταρακτικό χθες. Johnytzitzi περιμένω τα φώτα σου..
Ακριβώς αυτό φίλε. Πιθανόν μιλάμε για μία προσχεδιασμένη έξοδο-παράσταση. Δεν ξέρω τι μπορεί να παίχτηκε μεταξύ τους, αλλά θεωρώ δύσκολο να προέκυψε κάποιο νέο δεδομένο μετά από όλο το χειμώνα που βρίσκονταν στο ίδιο μαγαζί. Επιπλέον, αν προσέξατε φέτος που ο δικός μας απείχε από δηλώσεις και τα συναφή και άρα δεν πρόσφερε ''λαβή'' σε όλους τους καλοθελητές να πιαστούν από κάποια κουβέντα του, φαίνεται ότι οι ''πολέμιοι'' στράφηκαν σε νέο πεδίο για να λοιδορήσουν, τον επαγγελματισμό του Νότη, ένα πεδίο που ουδείς τον είχε αμφισβητήσει ποτέ τα τελευταία... 30 χρόνια. Ας βγει να μιλήσει, γιατί βλέπω όλα τα τσόκαρα, οι δήθεν κουλτουριάρηδες και τα ρετάλια της ''δημοσιογραφίας'' (ο Θεός να την κάνει...) να ξεκινούν νέο ολομέτωπο αγώνα ενάντια στον καλλιτέχνη και άνθρωπο Νότη...
nikosp
Δημοσιεύσεις: 536
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2014 7:05 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nikosp »

Skorpios268 έγραψε: Σάβ Μαρ 09, 2019 10:12 pm Ο δημοσιογράφος Νίκος Γεωργιάδης έγραψε πριν λίγο αυτό:

https://www.znews.gr/bloggers/nikopolis ... taxy-tous/
Χαχαχαχα εγω εκλαψα στα γελια παντως.
Τώρα η δικιά σου η φωνή κατάντησε κραυγή!!!
Sfakianakisfan
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: Τετ Δεκ 12, 2018 1:04 am
Επικοινωνία:

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sfakianakisfan »

Κι όμως παιδιά, αυτο που λέει η znews είναι 100 τοις εκατό έγκυρο και συνάμα τελείως κουφό απο μεριάς Πάολα.
Θα σε περνάνε για τρελή...
Άβαταρ μέλους
J&B
Δημοσιεύσεις: 834
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 01, 2008 1:40 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από J&B »

Sfakianakisfan έγραψε: Σάβ Μαρ 09, 2019 10:44 pm Κι όμως παιδιά, αυτο που λέει η znews είναι 100 τοις εκατό έγκυρο και συνάμα τελείως κουφό απο μεριάς Πάολα.
Δηλαδή η μικρή Πάολα έκανα φασαρία και ο ΚΑΚΟΣ Νότης πήρε τη λουρίδα και την έδερνε και είδε και αποειδε η Πάολα και 4 εμφανίσεις πριν τη λήξη δεν άντεξε άλλο;;;
Συνέλθετε ρε σεις...
Κοιμόμουνα και ξύπνησα μονάχα που τα αντίκρυσα...
Απάντηση