ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ:''ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΜΕ ΤΗ ΒΑΝΔΗ''!!!!

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
KaitoVios
Δημοσιεύσεις: 2901
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 11, 2007 12:41 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από KaitoVios »

lindinho έγραψε:
MEDIA έγραψε:pou shmainei oti o theofanus prepei na krinete san mousikos!!!
τον Θεοφάνους μπορεί να τον κρίνει ο καθένας όπως θέλει

εγώ κρίνω ότι είναι γελοίος και ζητώ κάποιον να τον χαστουκίσει όπως είναι καθισμένος στην κακόγουστη πολυθρόνα του

ζητάω πολλά; Εικόνα
Εγώ το κάνω ευχαρίστως!

Στυλ Τσιούνη με χαστούκι στη Λιάνη! :lol:
[b][url]http://www.garbofans.gr[/url][/b]
lindinho
Δημοσιεύσεις: 795
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 23, 2004 11:58 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lindinho »

KaitoVios έγραψε:Στυλ Τσιούνη με χαστούκι στη Λιάνη! :lol:
αυτό είχα κατά νου κι εγώ Εικόνα

είναι απαραίτητη όμως και η πλεξούδα :lol:
brancas, azuis, amarelas e pretas...
KaitoVios
Δημοσιεύσεις: 2901
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 11, 2007 12:41 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από KaitoVios »

lindinho έγραψε:είναι απαραίτητη όμως και η πλεξούδα :lol:
Ποστίζ θεά! :wink:
[b][url]http://www.garbofans.gr[/url][/b]
eye_of_the_beast
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: Παρ Δεκ 07, 2007 9:16 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από eye_of_the_beast »

telika einai poly megalo pswnio :x kai h yperek8esh toy me to xfactor to exei kanei gnwsto se oloys
eye_of_the_beast
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: Παρ Δεκ 07, 2007 9:16 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από eye_of_the_beast »

telika einai poly megalo pswnio :x kai h yperek8esh toy me to xfactor to exei kanei gnwsto se oloys
Άβαταρ μέλους
maximusgr
Δημοσιεύσεις: 3306
Εγγραφή: Τετ Μαρ 26, 2008 12:33 pm
Τοποθεσία: Salonica

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από maximusgr »

lindinho έγραψε: να τον χαστουκίσει επειδή η φάτσα του είναι εντελώς γελοία και για όλες τις μπούρδες που λέει στο X Factor
A wste esy file moy etsi kaneis opoiou ti fatsa antipatheis toy epitithesai? Mpravo soy..

Episis sto X Factor thewrw oti einai o pio swstos kritis (+ o Leventis poly swstos episis), se kamia periptwsi de leei mpoyrdes, apla ayta poy leei polles fores ta leei me ligo akompso tropo.
Entek
Δημοσιεύσεις: 17203
Εγγραφή: Τρί Φεβ 10, 2004 12:26 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Entek »

KaitoVios έγραψε:Μια φορά κι έναν καιρό τα έκανε αυτά με την Αλεξίου και την Μαρινέλλα!

& δύο καλές στιγμές δεν φτάνουν να αντισθμίσουν τις δεκάδες άτυχες, που έχει από την έναρξη κιόλας της συμμετοχής του στο X factor! Π

ολύ βεντετισμός και καλαμοκαβαλίκεμα, για έναν απλά μέτριο δημιουργό, με λίγα σουξε (σχετικά με άλλους που έχουν μεγάλη πορεία στον χώρο και δεκάδες επιτυχίες και διαχρονικά κομμάτια και οι οποίοι δεν κοκορεύονται όπως αυτός) ...
den kserw giati alla simera diafwnw se OLA osa les!!!

respect gia ton Theofanous! mporei ontws na eixe atixes stigmes alla egrapse kommatares stin kariera tou pou 8a meinoun! akoma kai gia tin kaiti egrapse kommatares!

poli 8a to 8ela na sinergastei me tin kokkinou 8ewrw oti 8a iparksei TRRRELLLH ximeia metaksi tous kai o diskos pou 8a kanoun mazi 8a skisei!
Κάτι μου λέει ότι σύντομα θα 'ρθουν καλύτερες μέρες!!!
Άβαταρ μέλους
miss_understood
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 24, 2008 9:29 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από miss_understood »

Vandomaniac έγραψε:Τον Θεοφάνους πριν το X-Factor τον αντιπαθούσα πάρα πολύ, και τον έβρισκα υπερεκτιμημένο ως συνθέτη. Αφού άρχισε το παιχνίδι άρχισα να τον συμπαθώ περισσότερο, είναι πολύ πιο σωστός απ' ότι περίμενα.
Eγώ πάλι αφού άρχισε το παιχνίδι άρχισα να τον αντιπαθώ ακόμα περισσότερο :lol:
sow
Δημοσιεύσεις: 14233
Εγγραφή: Τετ Δεκ 17, 2008 9:05 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sow »

meta apo to oti i zina einai afoni akousame oti kai o theofanous einai metrios sinthetis me liges kales stigmes...

efxomai o kainourios xronos na xarisei se olous mas kaliteri akoh!!! :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
maximusgr
Δημοσιεύσεις: 3306
Εγγραφή: Τετ Μαρ 26, 2008 12:33 pm
Τοποθεσία: Salonica

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από maximusgr »

sow έγραψε:meta apo to oti i zina einai afoni akousame oti kai o theofanous einai metrios sinthetis me liges kales stigmes...

efxomai o kainourios xronos na xarisei se olous mas kaliteri akoh!!! :lol: :lol:
Poly aksiologos synthetis o Theofanoys, poly metria i Pegy, einai toso apla ta pragmata. :wink:
just feel
Δημοσιεύσεις: 28623
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 11, 2007 7:47 pm
Τοποθεσία: κυκλαδες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από just feel »

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΗΣ ΓΡΑΨΕΙ!ΑΛΛΑ Ο ΦΟΙΒΟΣ ΔΝ ΑΦΗΝΕΙ... :lol:
λίγα και πολλά
όλα είναι στο πλάνο..
lindinho
Δημοσιεύσεις: 795
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 23, 2004 11:58 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lindinho »

maximusgr έγραψε:A wste esy file moy etsi kaneis opoiou ti fatsa antipatheis toy epitithesai? Mpravo soy..
όχι, αυτό μου βγαίνει μόνο με τον Θεοφάνους :lol: :lol: :lol: :lol:
maximusgr έγραψε:Episis sto X Factor thewrw oti einai o pio swstos kritis (+ o Leventis poly swstos episis), se kamia periptwsi de leei mpoyrdes, apla ayta poy leei polles fores ta leei me ligo akompso tropo.
εγώ πάλι τον Θεοφάνους και τον Λεβέντη (ειδικά τον Λεβέντη) τους θεωρώ τους πιο σαλτιμπάγκους κριτές που έχω δει στη ζωή μου...
brancas, azuis, amarelas e pretas...
Άβαταρ μέλους
maximusgr
Δημοσιεύσεις: 3306
Εγγραφή: Τετ Μαρ 26, 2008 12:33 pm
Τοποθεσία: Salonica

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από maximusgr »

lindinho έγραψε:
όχι, αυτό μου βγαίνει μόνο με τον Θεοφάνους :lol: :lol: :lol: :lol:

εγώ πάλι τον Θεοφάνους και τον Λεβέντη (ειδικά τον Λεβέντη) τους θεωρώ τους πιο σαλτιμπάγκους κριτές που έχω δει στη ζωή μου...

Pali kala xe xe..

Ela vre eidika o Theofanoys ta leei poly swsta k de xarizetai se kanenan..
MEDIA
Δημοσιεύσεις: 14986
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 29, 2008 5:10 pm
Επικοινωνία:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MEDIA »

sow έγραψε:meta apo to oti i zina einai afoni akousame oti kai o theofanous einai metrios sinthetis me liges kales stigmes...

efxomai o kainourios xronos na xarisei se olous mas kaliteri akoh!!! :lol: :lol:

pes ta pes ta etsi 8) 8)
Elenh otan gelas eisai poly xaritwmenh
sow
Δημοσιεύσεις: 14233
Εγγραφή: Τετ Δεκ 17, 2008 9:05 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sow »

maximusgr έγραψε:
sow έγραψε:meta apo to oti i zina einai afoni akousame oti kai o theofanous einai metrios sinthetis me liges kales stigmes...

efxomai o kainourios xronos na xarisei se olous mas kaliteri akoh!!! :lol: :lol:
Poly aksiologos synthetis o Theofanoys, poly metria i Pegy, einai toso apla ta pragmata. :wink:

gia sena! :lol:

gia mena opws kai gia pollous allous einai kapws pio suntheta kai fusika pio konta stin pragmatikotita :wink: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
maximusgr
Δημοσιεύσεις: 3306
Εγγραφή: Τετ Μαρ 26, 2008 12:33 pm
Τοποθεσία: Salonica

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από maximusgr »

sow έγραψε: gia sena! :lol:

gia mena opws kai gia pollous allous einai kapws pio suntheta kai fusika pio konta stin pragmatikotita :wink: :lol: :lol:
Ennoeitai gia mena. Den eimai toso kakogoystos gia na pw kali tin kyria Zina. Exw aftakia k akoyw. Gia pollous perissoteroys i Pegi einai kakisti episis. Konta stin pragmatikotita de tha to elega mallon soy exei tholwsei tin krisi i agapi soy gia to Pegoylini.

Pantws de lew, einai omorfi kopela kai exei tragoydisei merika poly kala tragoydia ola k ola! :)
creativeuser
Δημοσιεύσεις: 14181
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 8:19 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από creativeuser »

ΑΝΤΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΥΤΗ Η ΒΑΝΔΗ.
ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΦΕΤΟΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ Η ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ.
Δως μου ένα παγάκι
Άβαταρ μέλους
miss_understood
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 24, 2008 9:29 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από miss_understood »

maximusgr έγραψε:
lindinho έγραψε:
όχι, αυτό μου βγαίνει μόνο με τον Θεοφάνους :lol: :lol: :lol: :lol:

εγώ πάλι τον Θεοφάνους και τον Λεβέντη (ειδικά τον Λεβέντη) τους θεωρώ τους πιο σαλτιμπάγκους κριτές που έχω δει στη ζωή μου...

Pali kala xe xe..

Ela vre eidika o Theofanoys ta leei poly swsta k de xarizetai se kanenan..
Εκτός απο τα αγαπημένα του Κόκκινα Χαλιά που σε λίγο θα μας πει οτι είναι η μετενσάρκωση των Rolling Stones :lol:
axizo_polla
Δημοσιεύσεις: 3329
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 19, 2005 12:15 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από axizo_polla »

oxi oxi de zitas polla
kai ego ton sixainomai apisteyta opote tou edina ego merikes sfaliares
fouli_for_ever
Δημοσιεύσεις: 573
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 25, 2005 12:35 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fouli_for_ever »

lindinho έγραψε:Εικόνα

έτσι όπως κάθεται, μπορεί κάποιος να πάει να τον χαστουκίσει;

ευχαριστώ :lol: :lol: :lol: :lol:

H ATHINI
XAXAXAXAXAXAXAXAXA
Απάντηση