ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ:''ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΜΕ ΤΗ ΒΑΝΔΗ''!!!!

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
thrilos
Δημοσιεύσεις: 2317
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 07, 2004 11:54 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από thrilos »

Nomizw an den kanw lathos O Theofanous tha einai stin Tatiana aurio animera Protoxronia.
GUNNER_10
Δημοσιεύσεις: 13408
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 13, 2006 1:31 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GUNNER_10 »

thrilos έγραψε:Nomizw an den kanw lathos O Theofanous tha einai stin Tatiana aurio animera Protoxronia.
eleos...tha spasei kai to rekor tis vroxopoulou
Entek
Δημοσιεύσεις: 17203
Εγγραφή: Τρί Φεβ 10, 2004 12:26 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Entek »

GUNNER_10 έγραψε:
thrilos έγραψε:Nomizw an den kanw lathos O Theofanous tha einai stin Tatiana aurio animera Protoxronia.
eleos...tha spasei kai to rekor tis vroxopoulou

eida apospasma! poli kalos! arxizw na ton simpa8w poli (arxika ton antipa8ousa)
Κάτι μου λέει ότι σύντομα θα 'ρθουν καλύτερες μέρες!!!
Vandomaniac
Δημοσιεύσεις: 1395
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:02 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Vandomaniac »

Entek έγραψε:
GUNNER_10 έγραψε:
thrilos έγραψε:Nomizw an den kanw lathos O Theofanous tha einai stin Tatiana aurio animera Protoxronia.
eleos...tha spasei kai to rekor tis vroxopoulou

eida apospasma! poli kalos! arxizw na ton simpa8w poli (arxika ton antipa8ousa)
Συμφωνώ μαζί σου Entek. Εγώ ήμουν από αυτούς που τον αντιπαθούσα περισσότερο, όπως έχω ξαναπεί. Τον συμπάθησα περισσότερο στο X-Factor αλλά τον εκτίμησα κάποια στιγμή όταν ένας παίκτης που αποχώρησε, ο Γιώργος από την ομάδα του Μουρατίδη, είπε εμμέσως ότι ο Θεοφάνους τα παίρνει για να φτιάξει κάποιο δίσκο. Μου άρεσε λοιπόν που δεν είδα έναν Θεοφάνους με έπαρση έτοιμο να τον κατασπαράξει, αντίθετα τον είδα θιγμένο, συγκινημένο και να έχει δακρύσει. Το βρήκα πολύ αληθινό, πολύ ανθρώπινο σαν εικόνα.
creativeuser
Δημοσιεύσεις: 14181
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 8:19 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από creativeuser »

Vandomaniac έγραψε:
Entek έγραψε:
GUNNER_10 έγραψε:
thrilos έγραψε:Nomizw an den kanw lathos O Theofanous tha einai stin Tatiana aurio animera Protoxronia.
eleos...tha spasei kai to rekor tis vroxopoulou

eida apospasma! poli kalos! arxizw na ton simpa8w poli (arxika ton antipa8ousa)
Συμφωνώ μαζί σου Entek. Εγώ ήμουν από αυτούς που τον αντιπαθούσα περισσότερο, όπως έχω ξαναπεί. Τον συμπάθησα περισσότερο στο X-Factor αλλά τον εκτίμησα κάποια στιγμή όταν ένας παίκτης που αποχώρησε, ο Γιώργος από την ομάδα του Μουρατίδη, είπε εμμέσως ότι ο Θεοφάνους τα παίρνει για να φτιάξει κάποιο δίσκο. Μου άρεσε λοιπόν που δεν είδα έναν Θεοφάνους με έπαρση έτοιμο να τον κατασπαράξει, αντίθετα τον είδα θιγμένο, συγκινημένο και να έχει δακρύσει. Το βρήκα πολύ αληθινό, πολύ ανθρώπινο σαν εικόνα.
Μ'ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΘΕΣ ΣΤΟ XFACTOR ΠΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΟΡΙΣΤΙΚΗ ΨΗΦΟ ΤΟΥ, ΚΡΑΤΗΣΕ ΤΗΝ ΚΕΛΛΥ ΕΝΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΤΑΛΕΝΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΦΩΝΗ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΗ ΚΑΙ 'ΧΕΙ ΚΑΛΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΡΑΓΩΓΟ ΤΗΣ ΝΙΚΟ ΜΟΥΡΑΤΙΔΗ.
Δως μου ένα παγάκι
Entek
Δημοσιεύσεις: 17203
Εγγραφή: Τρί Φεβ 10, 2004 12:26 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Entek »

creativeuser έγραψε:
Vandomaniac έγραψε:
Entek έγραψε:
GUNNER_10 έγραψε:
thrilos έγραψε:Nomizw an den kanw lathos O Theofanous tha einai stin Tatiana aurio animera Protoxronia.
eleos...tha spasei kai to rekor tis vroxopoulou

eida apospasma! poli kalos! arxizw na ton simpa8w poli (arxika ton antipa8ousa)
Συμφωνώ μαζί σου Entek. Εγώ ήμουν από αυτούς που τον αντιπαθούσα περισσότερο, όπως έχω ξαναπεί. Τον συμπάθησα περισσότερο στο X-Factor αλλά τον εκτίμησα κάποια στιγμή όταν ένας παίκτης που αποχώρησε, ο Γιώργος από την ομάδα του Μουρατίδη, είπε εμμέσως ότι ο Θεοφάνους τα παίρνει για να φτιάξει κάποιο δίσκο. Μου άρεσε λοιπόν που δεν είδα έναν Θεοφάνους με έπαρση έτοιμο να τον κατασπαράξει, αντίθετα τον είδα θιγμένο, συγκινημένο και να έχει δακρύσει. Το βρήκα πολύ αληθινό, πολύ ανθρώπινο σαν εικόνα.
Μ'ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΘΕΣ ΣΤΟ XFACTOR ΠΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΟΡΙΣΤΙΚΗ ΨΗΦΟ ΤΟΥ, ΚΡΑΤΗΣΕ ΤΗΝ ΚΕΛΛΥ ΕΝΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΤΑΛΕΝΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΦΩΝΗ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΗ ΚΑΙ 'ΧΕΙ ΚΑΛΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΡΑΓΩΓΟ ΤΗΣ ΝΙΚΟ ΜΟΥΡΑΤΙΔΗ.
enw o mouratidis molis anakoinw8ikan oi ipopsifioi erikse tin eu8ini sto koino kai otan o agapimenos tou psifistike pros apoxorisi eksafanistike! entelws complexiki simperifora!
Κάτι μου λέει ότι σύντομα θα 'ρθουν καλύτερες μέρες!!!
SD54
Δημοσιεύσεις: 2932
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:34 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SD54 »

Προτιμούσα μακράν τον Κων/νο...

αν κρίνανε σωστά, θα έπρεπε να κρίνουν με βάση τη χτεσινή εμφάνιση... που ο Κων/νος ήταν μακράν καλύτερος από την κάκιστη χτες Κέλλυ....
...το εδώ πουθενά, το τώρα ποτέ...
Entek
Δημοσιεύσεις: 17203
Εγγραφή: Τρί Φεβ 10, 2004 12:26 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Entek »

SD54 έγραψε:Προτιμούσα μακράν τον Κων/νο...

αν κρίνανε σωστά, θα έπρεπε να κρίνουν με βάση τη χτεσινή εμφάνιση... που ο Κων/νος ήταν μακράν καλύτερος από την κάκιστη χτες Κέλλυ....
+1

h Kelly katakreourgise to Like A Prayer...

An kai pistevw pws einai kaliteri genikotera apo ton Konstantino, o opoios den einai kai o kaliteros!

genikotera omws pistevw pws to paixnidi 8a paixtei metaksi Louka kai Triimitonio!
Κάτι μου λέει ότι σύντομα θα 'ρθουν καλύτερες μέρες!!!
Άβαταρ μέλους
paidaki
Δημοσιεύσεις: 1409
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 13, 2006 1:33 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από paidaki »

O Theofanous exei katantisei GRAFIKOS! einai xeiroteros kai apo tin Efi Thodi. Den kathete na grapsei kanena tragoudi, pou exei na kanei epitixia 5 xronia , alla exei parei svarna tis ekpompes kai emfanizete san o "kritis ton panton". Petaei kakies gia olous (apo Rouva kai Zina xthes ta evale kai me tin Vissi kai tin Vandi legontas oti "prospathisan apotiximena na imitaroun tin Madonna") kai den koitaei ta xalia tou , pou ta nea tou tragoudia den akougonte POUTHENA.
Telos einai asteio na leei oti "den ta pernei" otan prin apo 2 xronia eixe ginei olokliro skandalo me ton disko pou etoimaze gia ton Pario kai o Parios ton aperipse kai pige na ton poulisei ston Oikonopoulo gia POLLA LEFTA. Tote eixe graftei se POLLA periodika kai forum oti i douleia me ton Oikonomopoulo xalase sta lefta, alla stin Ellada oloi ksexnane.
Άβαταρ μέλους
miss_understood
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 24, 2008 9:29 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από miss_understood »

SD54 έγραψε:Προτιμούσα μακράν τον Κων/νο...

αν κρίνανε σωστά, θα έπρεπε να κρίνουν με βάση τη χτεσινή εμφάνιση... που ο Κων/νος ήταν μακράν καλύτερος από την κάκιστη χτες Κέλλυ....
Συμφωνώ.
Άβαταρ μέλους
PENELOPE
Δημοσιεύσεις: 1317
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 29, 2005 1:59 am
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ/ΑΛΙΑΡΤΟΣ
Επικοινωνία:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από PENELOPE »

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΟ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΩΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ!ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΤΑΤΙΑΝΑ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕ...

ΟΜΩΣ ΩΣ ΣΥΝΘΕΤΗΣ/ΣΤΙΧΟΥΡΓΟΣ,ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ!
ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΤΟΥ-ΟΠΩΣ Ο ΠΑΛΙΟΚΑΙΡΟΣ ΠΧ-ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ...
ΕΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ ΜΕΡΙΚΑ ΜΕΛΩΔΙΚΟΤΑΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ!ΚΙΝΕΙΤΑΙ ΜΕ ΑΝΕΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΠ,ΣΤΟ ΡΟΚ ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΑΙΚΟ...ΕΧΩ ΣΥΓΚΙΝΗΘΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ...
ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ Ο ΡΟΥΒΑΣ ΚΙ Η ΝΑΤΑΣΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΔΙΣΚΟΥΣ ΤΗΣ ΚΑΡΙΕΡΑΣ ΤΟΥΣ...ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΠΟΤΕ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΡΙΟ!

ΚΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΡΑΔΙΟ...ΔΕ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ...
ΕΧΩ ΣΙΧΑΘΕΙ Ν' ΑΚΟΥΩ ΤΗ 'ΧΑΡΤΟΡΙΧΤΡΑ' ΤΟΥ ΣΚΥΛΟΚΙΑΜΟΥ....ΑΥΤΟ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ;ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΟΜΜΑΤΑΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ;

ΤΕΣΠΑ!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΓΚΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΛΑΙΒ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΦΩΝΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑ ΛΑΙΒ!ΑΝΕΤΟΤΑΤΗ...
sow
Δημοσιεύσεις: 14233
Εγγραφή: Τετ Δεκ 17, 2008 9:05 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sow »

simfono se ola.
bravo sou! :wink:
masilnto
Δημοσιεύσεις: 1772
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 22, 2006 12:35 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από masilnto »

απίστευτο ταλέντο με μοναδική φωνή η Κέλλυ? :roll:
Μια φωνή με συγκεκριμένες δυνατότητες,χωρίς ταυτότητα έχει.
Και ο Κωνσταντίνος σε συγκεριμένο είδος ξένης αγγλόφωνης μουσικής (σε στυλ τζαζ/σόου) δεν παίζεται.
Η Κέλλυ μια σκυλού ήταν,και τελικά άδικα ο Μουρατίδης προσπάθησε να της δώσει νόημα καλλιτεχνικής ύπαρξης.Τον αράπη κι αν τον πλένεις το σαπούνι σου χαλάς..
creativeuser
Δημοσιεύσεις: 14181
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 8:19 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από creativeuser »

masilnto έγραψε: Η Κέλλυ μια σκυλού ήταν,
Ε ΟΧΙ ΚΑΙ ΣΚΥΛΟΥ.
Δως μου ένα παγάκι
creativeuser
Δημοσιεύσεις: 14181
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 8:19 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από creativeuser »

SD54 έγραψε:
αν κρίνανε σωστά, θα έπρεπε να κρίνουν με βάση τη χτεσινή εμφάνιση...
ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΔΟΘΗΚΕ ΚΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΗΚΑΝ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ Η ΚΕΛΛΥ ΣΑΡΩΣΕ ΣΤΟ "ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ". :wink:
Δως μου ένα παγάκι
masilnto
Δημοσιεύσεις: 1772
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 22, 2006 12:35 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από masilnto »

Σάρωσε? :roll:
creativeuser
Δημοσιεύσεις: 14181
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 8:19 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από creativeuser »

masilnto έγραψε:Σάρωσε? :roll:
ΤΟ ΕΙΠΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ.ΚΑΙ Μ'ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΧΑΛΑΡΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ "ΞΑΦΝΙΑΣΕ" ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΕΝΤΑΣΗ.
Δως μου ένα παγάκι
SD54
Δημοσιεύσεις: 2932
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:34 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SD54 »

masilnto έγραψε:Σάρωσε? :roll:
+1000000000000000

δεν μου άρεσε καθόλου...
...το εδώ πουθενά, το τώρα ποτέ...
masilnto
Δημοσιεύσεις: 1772
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 22, 2006 12:35 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από masilnto »

Τεσπα,ότι και να λέμε η ουσία είναι ότι η Κέλλυ έμεινε.
Και από τους εναπομείναντες,είναι η χειρότερη.
Και ως πότε θα τη σώζουν πια? :twisted:
creativeuser
Δημοσιεύσεις: 14181
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 8:19 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από creativeuser »

masilnto έγραψε:Τεσπα,ότι και να λέμε η ουσία είναι ότι η Κέλλυ έμεινε.
Και από τους εναπομείναντες,είναι η χειρότερη.
Και ως πότε θα τη σώζουν πια? :twisted:
E ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΜΕΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΘΑ ΞΕΡΟΥΝ. :lol:
ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΣΤΕΙΕΥΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΛΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΘΕΜΑ 1 Ή 2 ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΥΡΙΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΗΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΚΑΠΝΙΣΕΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΛΟΓΑΡΙΑΖΕΙ ΤΟΝ ΞΕΝΟΔΟΧΟ(ΜΟΥΡΑΤΙΔΗ).
Δως μου ένα παγάκι
Απάντηση