ELVIN-SXOLEIA TELOS!

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
GUNNER_10
Δημοσιεύσεις: 13408
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 13, 2006 1:31 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GUNNER_10 »

Iasonas έγραψε:
GUNNER_10 έγραψε:
Iasonas έγραψε:
sakis1972 έγραψε:Οι κυρίες σας κύριοι, ΗΤΑΝ, ΕΙΝΑΙ, και ΘΑ ΕΙΝΑΙ, στην 3αδα και ΚΑΤΩ.
Ο δικός μας λοιπόν, απο εμάς τους κολλημένους, ΗΤΑΝ για πολλαααα πολλαααα χρόνια Νο1 στα CHARTS. και ΕΙΝΑΙ ανεξαρτητος, και ΘΑ ΕΙΝΑΙ μοναδικός. Οι κυρίες σας τον παρακαλούσαν να τους δώσει κομμάτια του και να τους γράψει δίσκους, και το μόνο που κατάφεραν ήταν να τις πάρει για φωνητικά σε 2 συναυλίες του... ΚΑΝΤΕ ΕΝΑ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟ SEARCH ΣΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ ΚΑΠΟΙΟΥ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ POSTARETE.
Ελεος πια.

Exeis dikio loipon 8)
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΟΥΜΕ...
ΕΛΠΙΖΩ Ο ΜΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΙΣ ΝΑ ΕΠΙΑΣΕ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΡΑΚΙΤΖΗ. :lol:
Kai egw arage to megaro moysikhs tha anoiksei pote tis portes toy gia to rakintzh pisteyw einai adikia
ασε....που να εκτιμησουν παιδι μου τους 13 χρυσους και τους 3 πλατινενιους?
Iasonas
Δημοσιεύσεις: 4479
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 30, 2004 10:10 am
Τοποθεσία: Glyfada
Επικοινωνία:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Iasonas »

GUNNER_10 έγραψε:
Iasonas έγραψε:
GUNNER_10 έγραψε:
Iasonas έγραψε:
sakis1972 έγραψε:Οι κυρίες σας κύριοι, ΗΤΑΝ, ΕΙΝΑΙ, και ΘΑ ΕΙΝΑΙ, στην 3αδα και ΚΑΤΩ.
Ο δικός μας λοιπόν, απο εμάς τους κολλημένους, ΗΤΑΝ για πολλαααα πολλαααα χρόνια Νο1 στα CHARTS. και ΕΙΝΑΙ ανεξαρτητος, και ΘΑ ΕΙΝΑΙ μοναδικός. Οι κυρίες σας τον παρακαλούσαν να τους δώσει κομμάτια του και να τους γράψει δίσκους, και το μόνο που κατάφεραν ήταν να τις πάρει για φωνητικά σε 2 συναυλίες του... ΚΑΝΤΕ ΕΝΑ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟ SEARCH ΣΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ ΚΑΠΟΙΟΥ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ POSTARETE.
Ελεος πια.

Exeis dikio loipon 8)
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΟΥΜΕ...
ΕΛΠΙΖΩ Ο ΜΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΙΣ ΝΑ ΕΠΙΑΣΕ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΡΑΚΙΤΖΗ. :lol:
Kai egw arage to megaro moysikhs tha anoiksei pote tis portes toy gia to rakintzh pisteyw einai adikia
ασε....που να εκτιμησουν παιδι μου τους 13 χρυσους και τους 3 πλατινενιους?
posoys platinenioys exei kanei h Kaith kai xrysoys thymise moy ena lepto 8)
GUNNER_10
Δημοσιεύσεις: 13408
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 13, 2006 1:31 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GUNNER_10 »

Iasonas έγραψε:
GUNNER_10 έγραψε:
Iasonas έγραψε:
GUNNER_10 έγραψε:
Iasonas έγραψε:
sakis1972 έγραψε:Οι κυρίες σας κύριοι, ΗΤΑΝ, ΕΙΝΑΙ, και ΘΑ ΕΙΝΑΙ, στην 3αδα και ΚΑΤΩ.
Ο δικός μας λοιπόν, απο εμάς τους κολλημένους, ΗΤΑΝ για πολλαααα πολλαααα χρόνια Νο1 στα CHARTS. και ΕΙΝΑΙ ανεξαρτητος, και ΘΑ ΕΙΝΑΙ μοναδικός. Οι κυρίες σας τον παρακαλούσαν να τους δώσει κομμάτια του και να τους γράψει δίσκους, και το μόνο που κατάφεραν ήταν να τις πάρει για φωνητικά σε 2 συναυλίες του... ΚΑΝΤΕ ΕΝΑ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟ SEARCH ΣΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ ΚΑΠΟΙΟΥ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ POSTARETE.
Ελεος πια.

Exeis dikio loipon 8)
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΟΥΜΕ...
ΕΛΠΙΖΩ Ο ΜΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΙΣ ΝΑ ΕΠΙΑΣΕ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΡΑΚΙΤΖΗ. :lol:
Kai egw arage to megaro moysikhs tha anoiksei pote tis portes toy gia to rakintzh pisteyw einai adikia
ασε....που να εκτιμησουν παιδι μου τους 13 χρυσους και τους 3 πλατινενιους?
posoys platinenioys exei kanei h Kaith kai xrysoys thymise moy ena lepto 8)
ασε με μωρε τωρα....παω να αλλαξω avatar να νιωσω λιγο κουλτουρα μεσα μου..βαρεθηκα πια....

ENERGIA!!!4EVER!!!!
Άβαταρ μέλους
sakis1972
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 08, 2009 6:03 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sakis1972 »

Ρε εσύ είσαι μεγάλη μορφή. Πιστεύω πως μπορείς να κρίνεις τα πάντα.
Σε 19 λεπτά κατάφερες και έκανες 7764 - >7783 posts... και 0 search στο google...
Ένας καλλιτέχνης εν τέλη αποτελείται απο πολλά πράγματα.. γραφεί μουσική, στίχους, ενορχηστρώνει ή έχει ανάγκη τον κάθε ένα να τρέξει απο πίσω του για να πάρει ένα σετ πραγμάτων και να γίνει τραγούδι.

Όλοι έξω απ τον χορό λένε... πολλά λένε...

:lol:

Α ναί postara και την δισκογραφία αλλα απ ότι φένεται δεν μπήκε στον κόπο να την δεί κανείς.. κάπου λέει κατι για IAN GILLAN (που σημαίνει deep purple) .. κάπου κάτι για Bonnie Tyler... και μας λέει ο γνώστης απο δώ για Νίκο Αντύπα..

ΧΑΧΑΧΑ ΕΧΩ ΛΙΩΣΕΙ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
This is the world we live in!!!
nikolaspapakonstantinos
Δημοσιεύσεις: 83
Εγγραφή: Τρί Μαρ 27, 2007 12:36 am
Τοποθεσία: Milano

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nikolaspapakonstantinos »

Ox pali gia Xatzidaki diavazw kai mu anigun ta labakia... :lol:
Mi tsakoneste,kai mi kanete sigrisis.Ti sxesi exei o Xatzidakis i Garbi i Zina kai o Rakintzis kai o Elvin...
Ena ena... :lol:
O Rakintzis aresei den aresei,einai synthetis,stoìixurgos,tragudisteis,enorxistrotis(gnosteis pollwn musikwn organwn).
I Zina kai i Garbi mono tragudistries...o ksexnaga i Zina opos eixe pei oti einai kali sto na diorthonei stixous!! :lol: xaxaxaxaxa signomi gia ta gelia alla den kratithika...
Opote den ginete sigrisi...
Ena paidi eixe pei oti vriskei ton ixo tu Mixali parakmi...an diladi o anthropos pou efere tin pop,tin trance,to synth stin Ellada(kai osoi gnorizun kserun poli kala ti lew)pou spudase mecchanical enginer stin Agglia exei ena ixo parakmi...tote oi alloi ti exun?Alla ok,ayto einai vevea ipokimeniko.Egw prosopika vriskw gelia kai apisteyta polla tragudia pou ginonte epitixies,kai pou tous kanate star...
O Mixalis eixe ginei numero ena,den ton kanane numero ena...exei kapia diafora...
Iasonas
Δημοσιεύσεις: 4479
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 30, 2004 10:10 am
Τοποθεσία: Glyfada
Επικοινωνία:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Iasonas »

sakis1972 έγραψε:Ρε εσύ είσαι μεγάλη μορφή. Πιστεύω πως μπορείς να κρίνεις τα πάντα.
Σε 19 λεπτά κατάφερες και έκανες 7764 - >7783 posts... και 0 search στο google...
Ένας καλλιτέχνης εν τέλη αποτελείται απο πολλά πράγματα.. γραφεί μουσική, στίχους, ενορχηστρώνει ή έχει ανάγκη τον κάθε ένα να τρέξει απο πίσω του για να πάρει ένα σετ πραγμάτων και να γίνει τραγούδι.

Όλοι έξω απ τον χορό λένε... πολλά λένε...

:lol:

Α ναί postara και την δισκογραφία αλλα απ ότι φένεται δεν μπήκε στον κόπο να την δεί κανείς.. κάπου λέει κατι για IAN GILLAN (που σημαίνει deep purple) .. κάπου κάτι για Bonnie Tyler... και μας λέει ο γνώστης απο δώ για Νίκο Αντύπα..

ΧΑΧΑΧΑ ΕΧΩ ΛΙΩΣΕΙ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ma den soy meiwsame emeis thn kallitexnikh aksia toy rakintzh apla prepei na paradexteis oti rakintzhs DEN YPARXEI pia kai ayto giati kanei tragikes epiloges. Oti exei kanei megales synergasies yes alla kleistike se mia eikona kai den bghke pote h opoia den synadei me thn hlikia toy kai thn wrimansh poy eprepe na kanei. Kai kyriws o rakintzhs popakia egrafe you know den einai o Mozart ksekabala :lol: :lol: :lol:
GUNNER_10
Δημοσιεύσεις: 13408
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 13, 2006 1:31 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GUNNER_10 »

sakis1972 έγραψε:Ρε εσύ είσαι μεγάλη μορφή. Πιστεύω πως μπορείς να κρίνεις τα πάντα.
Σε 19 λεπτά κατάφερες και έκανες 7764 - >7783 posts... και 0 search στο google...
Ένας καλλιτέχνης εν τέλη αποτελείται απο πολλά πράγματα.. γραφεί μουσική, στίχους, ενορχηστρώνει ή έχει ανάγκη τον κάθε ένα να τρέξει απο πίσω του για να πάρει ένα σετ πραγμάτων και να γίνει τραγούδι.

Όλοι έξω απ τον χορό λένε... πολλά λένε...

:lol:

Α ναί postara και την δισκογραφία αλλα απ ότι φένεται δεν μπήκε στον κόπο να την δεί κανείς.. κάπου λέει κατι για IAN GILLAN (που σημαίνει deep purple) .. κάπου κάτι για Bonnie Tyler... και μας λέει ο γνώστης απο δώ για Νίκο Αντύπα..

ΧΑΧΑΧΑ ΕΧΩ ΛΙΩΣΕΙ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ ΕΙΣΑΙ...
ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΡΑΚΙΤΖΗ...ΑΦΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΑΦΟΥ ΑΠΟ BONNIE ΤYLER ΚΑΤΑΛΗΞΕ ΣΤΟ S.A.G.A.P.O ΚΑΙ ΤΟ ΕΝERGIA...ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΟΣΟ ΓΕΛΟΙΟΣ ΦΕΝΕΣΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ...
nikolaspapakonstantinos
Δημοσιεύσεις: 83
Εγγραφή: Τρί Μαρ 27, 2007 12:36 am
Τοποθεσία: Milano

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nikolaspapakonstantinos »

Ligo semna me to album energia,giati den kserw kata poso to exete akusei,alla einai ena olokliromeno katapliktiko disko...etoi fotos anotera apo polla cdakia pou ta kanate numero ena...
GUNNER_10
Δημοσιεύσεις: 13408
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 13, 2006 1:31 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GUNNER_10 »

nikolaspapakonstantinos έγραψε:Ox pali gia Xatzidaki diavazw kai mu anigun ta labakia... :lol:
Mi tsakoneste,kai mi kanete sigrisis.Ti sxesi exei o Xatzidakis i Garbi i Zina kai o Rakintzis kai o Elvin...
Ena ena... :lol:
O Rakintzis aresei den aresei,einai synthetis,stoìixurgos,tragudisteis,enorxistrotis(gnosteis pollwn musikwn organwn).
I Zina kai i Garbi mono tragudistries...o ksexnaga i Zina opos eixe pei oti einai kali sto na diorthonei stixous!! :lol: xaxaxaxaxa signomi gia ta gelia alla den kratithika...
Opote den ginete sigrisi...
Ena paidi eixe pei oti vriskei ton ixo tu Mixali parakmi...an diladi o anthropos pou efere tin pop,tin trance,to synth stin Ellada(kai osoi gnorizun kserun poli kala ti lew)pou spudase mecchanical enginer stin Agglia exei ena ixo parakmi...tote oi alloi ti exun?Alla ok,ayto einai vevea ipokimeniko.Egw prosopika vriskw gelia kai apisteyta polla tragudia pou ginonte epitixies,kai pou tous kanate star...
O Mixalis eixe ginei numero ena,den ton kanane numero ena...exei kapia diafora...
1)ΤΗΝ "ΕΠΙΘΕΣΗ" ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΑΛΛΟΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ SAKIS19...
2)Ο ΡΑΚΙΤΖΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΚΜΗ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ...
ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟ ΡΑΚΙΤΖΗ ΠΟΥ ΟΝΤΩΣ ΕΓΡΑΦΕ...ΔΕΝ ΜΕΙΩΣΑΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ...ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΤΕ ΕΝ ΕΤΗ 2009 ΤΕΧΝΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ Ε ΟΚ!! ΠΑΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ :lol:
GUNNER_10
Δημοσιεύσεις: 13408
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 13, 2006 1:31 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GUNNER_10 »

nikolaspapakonstantinos έγραψε:Ligo semna me to album energia,giati den kserw kata poso to exete akusei,alla einai ena olokliromeno katapliktiko disko...etoi fotos anotera apo polla cdakia pou ta kanate numero ena...
ΔΗΛΑΔΗ ΘΕΩΡΕΙΣ ΠΩΣ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ?
(ΟΧΙ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΑΠΗΧΗΣΗΣ)ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ...
AKOYΣΑ ΜΕΡΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ENERGIA ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΘΕΛΞΗ!!!!ΠΩΣ ΤΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ...ΔΕΝ ΤΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΚΡΙΤΙΚΗ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΚΑΠΟΤΕ ΗΤΑΝ ΟΝΤΩΣ ΕΝΑ ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ!!!ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΙΑ....
Άβαταρ μέλους
sakis1972
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 08, 2009 6:03 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sakis1972 »

ENERGIA NEGATIVAAA! Αυτό είναι σημερινό κομμάτι. Αυτό ΜΑΛΙΣΤΑ.. α ναι... και το s.a.g.a.p.o δεν το ψήφισα μόνω εγώ, αλλά και το μεγαλύτερο μέρος της Ελλάδας για να πάει... Πολύ γελοία είναι η πραγματικότητα που δεν θέλετε να χονέψετε τελικά :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
This is the world we live in!!!
Iasonas
Δημοσιεύσεις: 4479
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 30, 2004 10:10 am
Τοποθεσία: Glyfada
Επικοινωνία:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Iasonas »

Stamata bre gunner kai esy na grafeis 1000 mhnymata to lepto eleos pia :lol:
GUNNER_10
Δημοσιεύσεις: 13408
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 13, 2006 1:31 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GUNNER_10 »

sakis1972 έγραψε:ENERGIA NEGATIVAAA! Αυτό είναι σημερινό κομμάτι. Αυτό ΜΑΛΙΣΤΑ.. α ναι... και το s.a.g.a.p.o δεν το ψήφισα μόνω εγώ, αλλά και το μεγαλύτερο μέρος της Ελλάδας για να πάει... Πολύ γελοία είναι η πραγματικότητα που δεν θέλετε να χονέψετε τελικά :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ΑΡΑ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΒΑΖΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΒΛΑΚΙΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΡΑΚΙΤΖΗ.... :wink:
GUNNER_10
Δημοσιεύσεις: 13408
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 13, 2006 1:31 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GUNNER_10 »

Iasonas έγραψε:Stamata bre gunner kai esy na grafeis 1000 mhnymata to lepto eleos pia :lol:
ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΑΠΟΝΟΜΗ ΣΤΑ 8000 ΠΟΣΤ! :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
sakis1972
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 08, 2009 6:03 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sakis1972 »

Iasonas έγραψε:Stamata bre gunner kai esy na grafeis 1000 mhnymata to lepto eleos pia :lol:
Βασικά σταμάτα να γράφεις γενικά γιατί έχω λιώσει :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Όλα με κεφαλαία, βάλε και bold για να σιγουρευτείς πως είδαμε το Post σου. χαχαχαχα.
Επιτίθεσαι εξ' αρχής σε έναν τεράστιο καλλιτέχνη που ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕ την ΠΟΠ μουσική που ακούς σήμερα στην Ελλάδα, περιμένεις να περάσεις απλά απαρατήρητος?

Βασικά άσκοπος χαμένος χρόνος απο μέρους μου, οι ηλίθιοι είναι ανίκητοι όπως υπάρχει και βιβλίο... Δεν θα το ξέρεις μάλλον.. Ήμουν σίγουρος.
Αρκετά κι απο εδώ.. όσα έχεις να απαντήσεις απο δώ και πέρα πάρε τις απαντήσεις σου απο το Google. Υπάρχουν παντού... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
This is the world we live in!!!
GUNNER_10
Δημοσιεύσεις: 13408
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 13, 2006 1:31 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GUNNER_10 »

sakis1972 έγραψε:
Iasonas έγραψε:Stamata bre gunner kai esy na grafeis 1000 mhnymata to lepto eleos pia :lol:
Βασικά σταμάτα να γράφεις γενικά γιατί έχω λιώσει :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Όλα με κεφαλαία, βάλε και bold για να σιγουρευτείς πως είδαμε το Post σου. χαχαχαχα.
Επιτίθεσαι εξ' αρχής σε έναν τεράστιο καλλιτέχνη που ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕ την ΠΟΠ μουσική που ακούς σήμερα στην Ελλάδα, περιμένεις να περάσεις απλά απαρατήρητος?

Βασικά άσκοπος χαμένος χρόνος απο μέρους μου, οι ηλίθιοι είναι ανίκητοι όπως υπάρχει και βιβλίο... Δεν θα το ξέρεις μάλλον.. Ήμουν σίγουρος.
Αρκετά κι απο εδώ.. όσα έχεις να απαντήσεις απο δώ και πέρα πάρε τις απαντήσεις σου απο το Google. Υπάρχουν παντού... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
καλα μα το θεο τωρα νομιζεις οτι κατι ειπες με αυτο το μυνημα?? :lol:
Iasonas
Δημοσιεύσεις: 4479
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 30, 2004 10:10 am
Τοποθεσία: Glyfada
Επικοινωνία:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Iasonas »

sakis1972 έγραψε:
Iasonas έγραψε:Stamata bre gunner kai esy na grafeis 1000 mhnymata to lepto eleos pia :lol:
Βασικά σταμάτα να γράφεις γενικά γιατί έχω λιώσει :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Όλα με κεφαλαία, βάλε και bold για να σιγουρευτείς πως είδαμε το Post σου. χαχαχαχα.
Επιτίθεσαι εξ' αρχής σε έναν τεράστιο καλλιτέχνη που ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕ την ΠΟΠ μουσική που ακούς σήμερα στην Ελλάδα, περιμένεις να περάσεις απλά απαρατήρητος?

Βασικά άσκοπος χαμένος χρόνος απο μέρους μου, οι ηλίθιοι είναι ανίκητοι όπως υπάρχει και βιβλίο... Δεν θα το ξέρεις μάλλον.. Ήμουν σίγουρος.
Αρκετά κι απο εδώ.. όσα έχεις να απαντήσεις απο δώ και πέρα πάρε τις απαντήσεις σου απο το Google. Υπάρχουν παντού... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ligo pio eygenika nomizw omws xreiazetai na milame epeidh diafwnoyn kapoioi me thn party soy den exeis kanena dikaiwma na toys les hlithioys :wink:
nikolaspapakonstantinos
Δημοσιεύσεις: 83
Εγγραφή: Τρί Μαρ 27, 2007 12:36 am
Τοποθεσία: Milano

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nikolaspapakonstantinos »

Simasia einai oti otan akuw neo Mixali trelenome...kai ayto einai poli oreo.
Άβαταρ μέλους
ΜΑΓΔΑ
Δημοσιεύσεις: 9149
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:05 am

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΜΑΓΔΑ »

Εικόνα


απλά θέλω να δω που θα φτάσει η αντιπαράθεση...

Εικόνα

Μάγδα.
sow
Δημοσιεύσεις: 14233
Εγγραφή: Τετ Δεκ 17, 2008 9:05 pm

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sow »

Simasia einai oti otan akuw neo Mixali trelenome...kai ayto einai poli oreo.

an se lene efi thodi kai meta kaneis tin trela tragoudi, nai :lol:
Απάντηση