PES TA KATERINA!!!

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
axizo_polla
Δημοσιεύσεις: 3329
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 19, 2005 12:15 pm

PES TA KATERINA!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από axizo_polla »

Κατερίνα Στανίση
Το παράπονό της από το Chart Show: «Δεν είναι μόνο η Βίσση, η Βανδή, η Φιφή και η Κική»
Κατερίνα Στανίση

Άδικα θεωρεί η Κατερίνα Στανίση τα αποτελέσματα του «Chart Show» που προβλήθηκαν στην εκπομπή με τις μεγαλύτερες επιτυχίες της δεκαετίας του '90.



«Φτύσαμε αίμα για να κάνουμε αυτή την καριέρα και δεν υπάρχουμε πουθενά» είπε η τραγουδίστρια στην εφημερίδα «Εspresso». «Έχω φιλοξενηθεί και εγώ στην εκπομπή, αλλά απορώ... Από πού τα βγάζουν τα αποτελέσματα αυτά; Ποιον ρώτησαν; Δεν μπορεί να μιλάνε για τη δεκαετία του '90 και να λένε πως εμείς δεν πουλήσαμε, αλλά πούλησε ο Λιβεριάτος. Δεν έχω τίποτα με το παιδί, αλλά η δεκαετία του '90, προσωπικά για μένα, ήταν "χρυσή". Είχα κάνει το "Αναστατώνομαι" και ο δίσκος είχε γίνει χρυσός, τα "Συγγνώμη Κύριε, Ποιος Είστε;", "Αδυναμίες", "Σ' Έχω Κάνει Θεό" και πάρα πολλά που ο κόσμος τα λάτρεψε... Δεν πούλησαν ο Γιώργος Μαργαρίτης, η Πίτσα Παπαδοπούλου, η Άντζελα Δημητρίου και πολλοί άλλοι; Τα βλέπουν και τραγουδιστές και θα γίνουν ρεζίλι. Μην πω τι είχε γίνει τη δεκαετία του '80 με το "Μυστικέ μου Έρωτα". Δεκαπέντε ολόκληρα χρόνια τραγουδούσα στα καλύτερα μαγαζιά της παραλίας. Ήμουν πρώτο όνομα και αυτό κάτι σημαίνει. Βγάζουν τους ίδιους και τους ίδιους. Βίσση, Βανδή, Φιφή, Κική... Να βγουν και αυτοί, αλλά δεν είναι μόνο αυτοί».



Μάλιστα, το παράπονό της δεν περιορίστηκε στην παραγωγή της εκπομπής, αλλά και στην ίδια την παρουσιάστρια: «Το παράπονό μου από την εκπομπή δεν είναι τόσο οι δίσκοι, όσο το γεγονός ότι υπάρχουν νέα παιδιά που πρέπει να μαθαίνουν. Οι παλαιότεροι γνωρίζουν, δεν τους ξεγελάς, κυρία Ναταλία μου».
έχω βάρκα τα παράπονα
elli4ever
Δημοσιεύσεις: 241
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 06, 2007 10:45 pm

Re: PES TA KATERINA!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από elli4ever »

respect...
Anemos2006
Δημοσιεύσεις: 2856
Εγγραφή: Τετ Οκτ 24, 2007 1:34 pm

Re: PES TA KATERINA!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Anemos2006 »

exei apoluto dikeio bravo katerina pou eixes to 8aros na to peis.
Anemos2006
Δημοσιεύσεις: 2856
Εγγραφή: Τετ Οκτ 24, 2007 1:34 pm

Re: PES TA KATERINA!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Anemos2006 »

Εικόνα
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: PES TA KATERINA!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

Vre paidi mou... Giati den vazeis kalytera to link se ola afta kai ta diavazoume misa??
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
tgoj18
Δημοσιεύσεις: 4425
Εγγραφή: Δευ Ιαν 25, 2010 1:18 am

Re: PES TA KATERINA!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tgoj18 »

giati prospathei na ginei polu enoxlitikia kai ta katafernei mia xara
Entek
Δημοσιεύσεις: 17203
Εγγραφή: Τρί Φεβ 10, 2004 12:26 am

Re: PES TA KATERINA!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Entek »

auto to kanei sixna i/o anemos. kai ontws einai enoxlitiko giati diavazoume mono ta misa!
Κάτι μου λέει ότι σύντομα θα 'ρθουν καλύτερες μέρες!!!
Anemos2006
Δημοσιεύσεις: 2856
Εγγραφή: Τετ Οκτ 24, 2007 1:34 pm

Re: PES TA KATERINA!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Anemos2006 »

den einai miso...........alla oloklhro..........ean ypirxe kai ypoloipo pote den tha to ekoba........paidia.
Anemos2006
Δημοσιεύσεις: 2856
Εγγραφή: Τετ Οκτ 24, 2007 1:34 pm

Re: PES TA KATERINA!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Anemos2006 »

Εικόνα
Εικόνα
Απάντηση