ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ:ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ ΣΕ ΣΥΝΕ!

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
Άβαταρ μέλους
PENELOPE
Δημοσιεύσεις: 1317
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 29, 2005 1:59 am
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ/ΑΛΙΑΡΤΟΣ
Επικοινωνία:

ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ:ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ ΣΕ ΣΥΝΕ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από PENELOPE »

http://www.yupi.gr/gossip/c20283/Giwrgos_Lempeshs.html

Μια άκρως αποκαλυπτική συνέντευξη έδωσε στο περιοδικό «Λοιπόν» ο Γιώργος Λεμπέσης, λίγες μέρες μετά το γάμο του. Ακολουθούν οι πιο σημαντικές δηλώσεις του:



Για το πρόβλημα υγείας που αντιμετώπισε: «Πριν από 6 χρόνια περίπου είχα πρόβλημα με την καρδιά μου, το οποίο δημιουργήθηκε από το άγχος και απ' όλη αυτή την ανατροπή που υπήρξε στη ζωή μου. Πιέστηκα πολύ και δεν άντεξα. Για ένα χρόνο πέρασα δύσκολα. Οι γιατροί μού συνέστησαν να ακολουθήσω φαρμακευτική αγωγή και πολλή ηρεμία και ξεκούραση. Έζησα μια φάση που έλεγα "δεν μπορεί να πηγαίνει πιο κάτω" και τότε έτρωγα κι άλλο χαστούκι… Δεν το πήρε όμως χαμπάρι κανείς. Άλλος στη θέση μου μπορεί και να είχε πάρει τηλέφωνο τα κανάλια για να στηθούν έξω από το νοσοκομείο. Εγώ όμως ήθελα όλο αυτό να το περάσω μόνος μου. Ξέρεις τι είναι να παίζεις στον Ολυμπιακό και στον Παναθηναϊκό και ξαφνικά να έρχονται και να σου λένε ότι την επόμενη μέρα πρέπει να παίξεις στη Β' ή στη Γ' Εθνική; Θέλει μεγάλη δύναμη ψυχής για να μπορέσεις να το ξεπεράσεις…».



Για τη σχέση του με τη Δέσποινα Βανδή: «Με τη Δέσποινα δυστυχώς έχουμε χαθεί τελείως. Εντάξει, κατανοητό. Αλλάζουν οι ζωές, αλλάζουν τα πράγματα και οι σχέσεις των ανθρώπων. Έκανε και εκείνη τη δική της οικογένεια, δεν κάνουμε πια παρέα…».



Γιατί «χάλασε» η φιλία του με τον Φοίβο, με τον οποίο είχε συνεργαστεί για αρκετά χρόνια:

«Δεν το γνωρίζω. Πίστεψέ με. Κάποια στιγμή, και εντελώς απρόσμενα, άρχισε ο Φοίβος να απομακρύνεται. Από εκεί που μιλούσαμε πέντε φορές τη μέρα, άρχισε ξαφνικά -μόνο εκείνος και το τονίζω αυτό- να αραιώνει και τέλος εξαφανίστηκε. Δεν έμαθα ποτέ τι τον πείραξε, δεν μου είπε ποτέ γιατί, δεν τσακωθήκαμε ποτέ. Κατανοώ την επαγγελματική απομάκρυνση, γιατί μπορεί να θεώρησε ότι αρκετά πια ύστερα από τρεις δίσκους που κάναμε μαζί. Μπορεί να ήθελε να κάνει κάτι άλλο. Δεν κατάλαβα όμως ποτέ γιατί χάλασε η φιλία μας, ήμασταν κολλητοί φίλοι κάποτε…».
antidoto
Δημοσιεύσεις: 35870
Εγγραφή: Τετ Απρ 06, 2005 12:26 pm
Τοποθεσία: London

Re: ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ:ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ ΣΕ ΣΥΝΕ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από antidoto »

e de ginete afto.......
Παρε ανασα και παμε...
hakkinen
Δημοσιεύσεις: 2977
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 07, 2004 11:51 pm
Τοποθεσία: Πάτρα

Re: ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ:ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ ΣΕ ΣΥΝΕ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hakkinen »

antidoto έγραψε:e de ginete afto.......
Εγώ το έχω πάθει
Light a fire, drop a bomb
minerboh

Re: ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ:ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ ΣΕ ΣΥΝΕ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από minerboh »

Σαν στηθαγχη μου ακουγεται!
antidoto
Δημοσιεύσεις: 35870
Εγγραφή: Τετ Απρ 06, 2005 12:26 pm
Τοποθεσία: London

Re: ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ:ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ ΣΕ ΣΥΝΕ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από antidoto »

hakkinen έγραψε:
antidoto έγραψε:e de ginete afto.......
Εγώ το έχω πάθει

na eisai aftokollitos kai meta na exafanisteis xwris apolytos kanena logo

diskolo antrea mou

isws gia ti diki mou logiki toulaxisto
Παρε ανασα και παμε...
Άβαταρ μέλους
billakos24
Δημοσιεύσεις: 12540
Εγγραφή: Σάβ Απρ 04, 2009 4:34 am

Re: ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ:ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ ΣΕ ΣΥΝΕ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από billakos24 »

antidoto έγραψε:
hakkinen έγραψε:
antidoto έγραψε:e de ginete afto.......
Εγώ το έχω πάθει

na eisai aftokollitos kai meta na exafanisteis xwris apolytos kanena logo

diskolo antrea mou

isws gia ti diki mou logiki toulaxisto
PEOPLE ALWAYS LEAVE... :sad:


:fan:
All of our endings can be found in our beginnings...
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ:ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ ΣΕ ΣΥΝΕ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

M'aresei pou exeis poikilia pantws... :fan:
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
Άβαταρ μέλους
billakos24
Δημοσιεύσεις: 12540
Εγγραφή: Σάβ Απρ 04, 2009 4:34 am

Re: ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ:ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ ΣΕ ΣΥΝΕ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από billakos24 »

afn έγραψε:M'aresei pou exeis poikilia pantws... :fan:
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. :fan:
All of our endings can be found in our beginnings...
chris3m
Δημοσιεύσεις: 3253
Εγγραφή: Παρ Μαρ 17, 2006 12:44 pm

Re: ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ:ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ ΣΕ ΣΥΝΕ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από chris3m »

Αν όντως αυτό που λέει σχετικά με τον Φοίβο είναι αλήθεια, τότε τι να πω. Απλά κρίμα για τον δημιουργό, τον είχα για άνθρωπο που "επενδύει" στις φιλικές σχέσεις (βλέπε Δέσποινα). Εξάλλου ο Λεμπέσης δικό του "προϊόν" ήταν, τον έβγαλε και τον ...επέβαλε εν μια νυκτί, γιατί μετά να του φερθεί έτσι. Κάτι μου θυμίζει αυτό, νομίζω πριν τον Λεμπέση (αν ισχύει) το έχει ξανακάνει...
MusicLover
Δημοσιεύσεις: 7163
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 13, 2008 1:30 pm
Τοποθεσία: KRHTH

Re: ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ:ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ ΣΕ ΣΥΝΕ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MusicLover »

chris3m έγραψε:Αν όντως αυτό που λέει σχετικά με τον Φοίβο είναι αλήθεια, τότε τι να πω. Απλά κρίμα για τον δημιουργό, τον είχα για άνθρωπο που "επενδύει" στις φιλικές σχέσεις (βλέπε Δέσποινα). Εξάλλου ο Λεμπέσης δικό του "προϊόν" ήταν, τον έβγαλε και τον ...επέβαλε εν μια νυκτί, γιατί μετά να του φερθεί έτσι. Κάτι μου θυμίζει αυτό, νομίζω πριν τον Λεμπέση (αν ισχύει) το έχει ξανακάνει...
Mε τον Κόκοτα;
Μαλλί, βάτα συμπεθέρα, ντέφι-ντέφι.
Anemos2006
Δημοσιεύσεις: 2856
Εγγραφή: Τετ Οκτ 24, 2007 1:34 pm

Re: ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ:ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ ΣΕ ΣΥΝΕ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Anemos2006 »

Etsi einai o foivos , grafi gia merikous kai meta den thelei oute na tous kserei...........yparxoun polla paromoia paradeigmata opos Antzela dimitiou , efi sarri, kai polous allous..mexri kai gia ellenh dimou egrapse.
axizo_polla
Δημοσιεύσεις: 3329
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 19, 2005 12:15 pm

Re: ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ:ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ ΣΕ ΣΥΝΕ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από axizo_polla »

o foivos mexri ton lempesi nomize oti eixe sta xeria tou ton no1 atalanto
ela omos pou anakalipse ton petreli kai emathe pos iparxei kai akoma pio atalantos anthropos ston planiti happy kai tou ekane diskous afinontas piso ton atalanto no2
έχω βάρκα τα παράπονα
GUNNER_10
Δημοσιεύσεις: 13408
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 13, 2006 1:31 am

Re: ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ:ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ ΣΕ ΣΥΝΕ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GUNNER_10 »

RE PAIDIA TI ANALYOYME TORA GIATI TON AFISE O FOIVOS(DEN ENNOW DISKOGRAFIKA)...OTI TOU EKOPSE THN KALHMERA KLP...DEN XEREI KANENAS TI MPOREI NA EGINE...TO OTI O LEMPESIS TA LEEI AYTA DEN SHMAINEI OTI LEEI ALITHEIA.
Entek
Δημοσιεύσεις: 17203
Εγγραφή: Τρί Φεβ 10, 2004 12:26 am

Re: ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ:ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ ΣΕ ΣΥΝΕ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Entek »

GUNNER_10 έγραψε:RE PAIDIA TI ANALYOYME TORA GIATI TON AFISE O FOIVOS(DEN ENNOW DISKOGRAFIKA)...OTI TOU EKOPSE THN KALHMERA KLP...DEN XEREI KANENAS TI MPOREI NA EGINE...TO OTI O LEMPESIS TA LEEI AYTA DEN SHMAINEI OTI LEEI ALITHEIA.
+1. Kati prepei na paixtike!
Κάτι μου λέει ότι σύντομα θα 'ρθουν καλύτερες μέρες!!!
XSLOVE
Δημοσιεύσεις: 1451
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 08, 2004 12:02 am

Re: ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ:ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ ΣΕ ΣΥΝΕ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από XSLOVE »

AUTO POU MOU KANEI ENTUPOSH EINAI OTI I ISTORIA EPANALAMBANETAI.
SE SUNENTEUKSI TOU O KOKOTAS EIXE ANAFEREI PANO KATO TA IDIA.....
TO KOINO SIMEIO K ME TOUS DUO EINAI OTI ME TON FOIVO EGINAN GNOSTA ONOMATA ME XRYSOUS K PLATINES....O LEMPESHS META TON FOIVO XA8IKE ENO O OKOKOTAS EKANE K ENA DISKO ME KARVELA K ME 8EOFANOUS....
PANTOS O PROTOS DISKOS TOU LEMPESH PROORIZOTAN GIA TON KOKOTA K OTAN TA TSOUGKRISAN O FOIVOS EDOSE TA KOMMATIA STON LEMPESH K O FOIVOS TRAGOUDISE KARVELA.....
OMOS, ME KOKOTA O FOIVOS EXEI KANEI MERIKA APO TA KALUTERA TRAGOUDIA THS KARIERAS TOU, ENO ME LEMPESH DEN 8UMAMAI SXEDON KANENA.....
AN ANALOGISTOUME ME POSOUS EXEI SUNERGASTEI O FOIVOS APO TIS ARXES TIS DEKAETIAS TOU 90, POLLOI LIGOI EINAI AUTOI POU ANAFERONTAI STON FOIVO SE SUNENTEUKSEIS TOUS. DEN GNORIZOUME POS EINAI O FOIVOS SAN SUNERGATHS ALLA APO TA LEGOMENA TIS DESPINAS, O FOIVOS PREPEI NA MIN AKOUEI KANENA K NA KANEI OTI 8ELEI...
AN DEN ARESEI SOU TO SBHNOUN!!!
Entek
Δημοσιεύσεις: 17203
Εγγραφή: Τρί Φεβ 10, 2004 12:26 am

Re: ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ:ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ ΣΕ ΣΥΝΕ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Entek »

O Lempesis den eprokeito na bgalei cd to perasmeno kalokairi? eixe bgei kai ena promo single to "Apopse!"...
Htan periptwsi opws tis Eirinis Merkouris. Nomizw kai pali itan na htan apo tin etaireia tou Polichroniou!
Κάτι μου λέει ότι σύντομα θα 'ρθουν καλύτερες μέρες!!!
Anemos2006
Δημοσιεύσεις: 2856
Εγγραφή: Τετ Οκτ 24, 2007 1:34 pm

Re: ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ:ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ ΣΕ ΣΥΝΕ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Anemos2006 »

opos kai stin merkouri etsi kai me auton...den mprokeite na bgei cd pote....oute etairia oute manager oute promotion........poios tha tou dosh kala tragoudia kai pos tha ta plhrwsh..........?? afou xronia den ergazete.
Entek
Δημοσιεύσεις: 17203
Εγγραφή: Τρί Φεβ 10, 2004 12:26 am

Re: ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ:ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ ΣΕ ΣΥΝΕ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Entek »

ma to 8ema einai pws toso stin Merkouri oso kai ston Lempesi, ipirxan ixografimena tragoudia. apla pote den eixan vrei to dromo gia tin agora!
Κάτι μου λέει ότι σύντομα θα 'ρθουν καλύτερες μέρες!!!
Απάντηση