ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ...ΝΕΟ CD,ΝΕΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ!

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
Άβαταρ μέλους
PENELOPE
Δημοσιεύσεις: 1317
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 29, 2005 1:59 am
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ/ΑΛΙΑΡΤΟΣ
Επικοινωνία:

ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ...ΝΕΟ CD,ΝΕΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από PENELOPE »

ΤΟ ΝΕΟ CD ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ 'ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ' ΔΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ-ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΗΜΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ-ΜΕ ΤΟ 7ΜΕΡΕΣ TV ΜΕ 11,40€,ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΛΛΑ ΘΑ Τ'ΑΚΟΥΣΩ ΑΥΡΙΟ.ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΕ ΕΤΑΙΡΕΙΑ,ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΓΝΩΣΤΟ!
supernatural22

Re: ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ...ΝΕΟ CD,ΝΕΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από supernatural22 »

PENELOPE έγραψε:ΤΟ ΝΕΟ CD ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ 'ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ' ΔΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ-ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΗΜΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ-ΜΕ ΤΟ 7ΜΕΡΕΣ TV ΜΕ 11,40€,ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΛΛΑ ΘΑ Τ'ΑΚΟΥΣΩ ΑΥΡΙΟ.ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΕ ΕΤΑΙΡΕΙΑ,ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΓΝΩΣΤΟ!
Kai se ola ta diskopwleia 9,90€ exei!
Άβαταρ μέλους
PENELOPE
Δημοσιεύσεις: 1317
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 29, 2005 1:59 am
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ/ΑΛΙΑΡΤΟΣ
Επικοινωνία:

Re: ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ...ΝΕΟ CD,ΝΕΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από PENELOPE »

9,90 + 1,50 ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ...ΜΟΥ ΜΕΙΝΑΝ ΚΙ ΟΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΤΗΣ ΑΡΓΥΡΩΣ...
afn
Δημοσιεύσεις: 175006
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2004 3:21 am

Re: ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ...ΝΕΟ CD,ΝΕΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από afn »

PENELOPE έγραψε:ΤΟ ΝΕΟ CD ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ 'ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ' ΔΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ-ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΗΜΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ-ΜΕ ΤΟ 7ΜΕΡΕΣ TV ΜΕ 11,40€,ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΛΛΑ ΘΑ Τ'ΑΚΟΥΣΩ ΑΥΡΙΟ.ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΕ ΕΤΑΙΡΕΙΑ,ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΓΝΩΣΤΟ!

Ποια ήταν η μεταπήδηση?
Να αγωνιάς γι'αυτόν και να του δίνεις χαμόγελα, είναι αγάπη
tgoj18
Δημοσιεύσεις: 4425
Εγγραφή: Δευ Ιαν 25, 2010 1:18 am

Re: ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ...ΝΕΟ CD,ΝΕΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tgoj18 »

afn έγραψε:
PENELOPE έγραψε:ΤΟ ΝΕΟ CD ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ 'ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ' ΔΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ-ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΗΜΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ-ΜΕ ΤΟ 7ΜΕΡΕΣ TV ΜΕ 11,40€,ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΛΛΑ ΘΑ Τ'ΑΚΟΥΣΩ ΑΥΡΙΟ.ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΕ ΕΤΑΙΡΕΙΑ,ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΓΝΩΣΤΟ!

Ποια ήταν η μεταπήδηση?
Απο Sony σε EMI
Chronisgreek
Δημοσιεύσεις: 10833
Εγγραφή: Παρ Μαρ 17, 2006 12:45 pm

Re: ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ...ΝΕΟ CD,ΝΕΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chronisgreek »

to mono pou kerdise htan na ton promotaroun k sta periodika aliiws pisteuw kala ton promotare k h sony
supernatural22

Re: ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ...ΝΕΟ CD,ΝΕΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από supernatural22 »

Chronisgreek έγραψε:to mono pou kerdise htan na ton promotaroun k sta periodika aliiws pisteuw kala ton promotare k h sony
oxi pleon...h sony ton teleytaio xrono exei papsei na prow8ei tous kallitexnes ths...kai sigoura an htan akoma sth SONY,8a argouse poly na vgalei disko,kai an evgaze 8a eixe to poly 8-9 tragoudia!
Chronisgreek
Δημοσιεύσεις: 10833
Εγγραφή: Παρ Μαρ 17, 2006 12:45 pm

Re: ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ...ΝΕΟ CD,ΝΕΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chronisgreek »

a nai gia ayto to teleutaio cd eixe bgei me espresso...
ananewsh me emi!
Άβαταρ μέλους
PENELOPE
Δημοσιεύσεις: 1317
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 29, 2005 1:59 am
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ/ΑΛΙΑΡΤΟΣ
Επικοινωνία:

Re: ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ...ΝΕΟ CD,ΝΕΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από PENELOPE »

ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΝΕΟ ΤΟΥ CD ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!ΕΧΕΙ 13 ΚΟΜΜΑΤΙΑ,ΑΜΙΓΩΣ ΛΑΙΚΑ Ή ΜΠΑΛΑΝΤΟΕΙΔΗ-ΤΟ ΕΝΑ ΝΤΟΥΕΤΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΓΟΝΙΔΗ...ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ...ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΜΕ ΤΟ ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ...ΣΤΑ ΣΥΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΕΝΘΕΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΣΤΙΧΟΥΣ,ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΛΕΙΨΕΙ....
ΜΠΡΑΒΟ ΝΙΚΟ!ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!ΚΑΙ ΣΑΦΩΣ Ο ΠΛΕΟΝ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΟΕΡΧΟΜΕΝΟΥΣ ΕΚ ΡΙΑΛΙΤΥ...
supernatural22

Re: ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ...ΝΕΟ CD,ΝΕΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από supernatural22 »

PENELOPE έγραψε:ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΝΕΟ ΤΟΥ CD ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!ΕΧΕΙ 13 ΚΟΜΜΑΤΙΑ,ΑΜΙΓΩΣ ΛΑΙΚΑ Ή ΜΠΑΛΑΝΤΟΕΙΔΗ-ΤΟ ΕΝΑ ΝΤΟΥΕΤΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΓΟΝΙΔΗ...ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ...ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΜΕ ΤΟ ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ...ΣΤΑ ΣΥΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΕΝΘΕΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΣΤΙΧΟΥΣ,ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΛΕΙΨΕΙ....
ΜΠΡΑΒΟ ΝΙΚΟ!ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!ΚΑΙ ΣΑΦΩΣ Ο ΠΛΕΟΝ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΟΕΡΧΟΜΕΝΟΥΣ ΕΚ ΡΙΑΛΙΤΥ...
Συνήθως τα περιοδικά βάζουν το πρωτότυπο cd,όπως βγαίνει και στα δισκοπωλεία!Οι εφημερίδες τις περισσότερες φορές,αφαιρούν booklet και αλλάζουν συσκευασία (με εξαίρεση Πάριο,Πρωτοψάλτη,και τα έργα του Μάνου Χατζιδάκι που είναι αυτούσια).
Πάντως μερικοί καλλιτέχνες της Minos-Emi συνηθίζουν ακόμα και τώρα να βγάζουν πολλά κομμάτια με χαμηλή τιμή 10-€12€.Πχ ο Πλούταρχος έβγαλε 19,ο Σάκης θα βγάλει 15+videoclips.Αυτό είναι περισσότερο θέμα εταιρείας/παραγωγού,και τα 13 κομμάτια του Οικονομόπουλου είναι μεγάλος αριθμός για την εποχή που ζούμε.Αντιθέτως στη SONY όλοι βγάζουν 10 κομμάτια ή και λιγότερα (πχ Δάντης 9,Θεοδωρίδου 8) και σε συσκευασίες όχι τόσο προσεγμένες,χωρίς στίχους.
Stavros
Δημοσιεύσεις: 17445
Εγγραφή: Παρ Αύγ 28, 2009 10:35 pm

Re: ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ...ΝΕΟ CD,ΝΕΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Stavros »

Κερδίστε προσκλήσεις για την απονομή + live του Νίκου Οικονομόπουλου!

15/12/2010
www.musiccorner.gr

Την Κυριακή 19 Δεκεμβρίου, στις 8 το βράδυ στο Metropolis Live Stage, ο Νίκος Οικονομόπουλος με αφορμή την απονομή του πλατινένιου του album «δώρο για σένα«, θα παρουσιάσει ζωντανά τα νέα του τραγούδια!

Εικόνα

Το Music Corner και η Minos EMI σας δίνουν την ευκαιρία να μπείτε κι εσείς στη guest list της βραδιάς. Στείλτε mail στο contest@musiccorner.gr με τίτλο «Νίκος Οικονομόπουλος» και διεκδικήστε μία από τις 20 διπλές προσκλήσεις, που θα σας δώσουν την ευκαιρία να παρακολουθήσετε από κοντά και εντελώς δωρεάν, την απονομή – live! Στα mail σας πρέπει οπωσδήποτε να μας αναφέρετε ονοματεπώνυμο – ηλικία και τόπο κατοικίας. Μπορείτε να στέλνετε mail μέχρι τα μεσάνυχτα της Πέμπτης 16/12 (προς Παρασκευή). Οι νικητές θα ειδοποιηθούν με mail τη Παρασκευή 17/12 (μέχρι τις 9 το βράδυ…)
Stavros
Δημοσιεύσεις: 17445
Εγγραφή: Παρ Αύγ 28, 2009 10:35 pm

Re: ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ...ΝΕΟ CD,ΝΕΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Stavros »

ποτε εκανε πλατινα αυτος ρε παιδια??? παμε καλα???
Chronisgreek
Δημοσιεύσεις: 10833
Εγγραφή: Παρ Μαρ 17, 2006 12:45 pm

Re: ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ...ΝΕΟ CD,ΝΕΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chronisgreek »

e eipame entaxei to paratravhksan twra...
Chronisgreek
Δημοσιεύσεις: 10833
Εγγραφή: Παρ Μαρ 17, 2006 12:45 pm

Re: ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ...ΝΕΟ CD,ΝΕΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chronisgreek »

entaxei eipame ton prow8oun k mporei na tou ekanan k plastes aponomes gia prow8hsh.. alla auto egine se liges meres.. pote prolabe? edw h pegky ekane se ena mhna platina... eleos!
supernatural22

Re: ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ...ΝΕΟ CD,ΝΕΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από supernatural22 »

Μα του έκαναν απονομή και για τους 3 προηγούμενους δίσκους του,οι οποίοι έγιναν πλατινένιοι.
Και το "Δώρο για σένα" έγινε πλατινένιο με τις πωλήσεις του περιοδικού.
Stavros
Δημοσιεύσεις: 17445
Εγγραφή: Παρ Αύγ 28, 2009 10:35 pm

Re: ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ...ΝΕΟ CD,ΝΕΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Stavros »

supernatural22 έγραψε:Μα του έκαναν απονομή και για τους 3 προηγούμενους δίσκους του,οι οποίοι έγιναν πλατινένιοι.
Και το "Δώρο για σένα" έγινε πλατινένιο με τις πωλήσεις του περιοδικού.
afou dn anagnwrizontai auta!
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2089
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ...ΝΕΟ CD,ΝΕΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

Stavros έγραψε: afou dn anagnwrizontai auta!
Αν ειναι με την κανονικη συσκευασια, βιβλιαρακι και ταινια γνησιοτητας δηλαδη, τοτε νομιζω αναγνωριζονται κανονικα.
Entek
Δημοσιεύσεις: 17203
Εγγραφή: Τρί Φεβ 10, 2004 12:26 am

Re: ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ...ΝΕΟ CD,ΝΕΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Entek »

SFAKattack10 έγραψε:
Stavros έγραψε: afou dn anagnwrizontai auta!
Αν ειναι με την κανονικη συσκευασια, βιβλιαρακι και ταινια γνησιοτητας δηλαδη, τοτε νομιζω αναγνωριζονται κανονικα.
Δεν αναγνωρίζονται, γιατί σε καμιά περίπτωση δεν έχουν ταινία γνησιότητας. Ό,τι συσκευασία κι αν έχουν!
Κάτι μου λέει ότι σύντομα θα 'ρθουν καλύτερες μέρες!!!
Άβαταρ μέλους
SFAKattack10
Δημοσιεύσεις: 2089
Εγγραφή: Τρί Αύγ 10, 2010 5:19 pm

Re: ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ...ΝΕΟ CD,ΝΕΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SFAKattack10 »

Δηλαδη οι συσκευασιες που κανει η μινος πχ. σε πλουταρχο και ζηνα και πωλουνται στα περιπτερα δεν ειναι κανονικα με ταινια γνησιοτητας?
supernatural22

Re: ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ...ΝΕΟ CD,ΝΕΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από supernatural22 »

SFAKattack10 έγραψε:Δηλαδη οι συσκευασιες που κανει η μινος πχ. σε πλουταρχο και ζηνα και πωλουνται στα περιπτερα δεν ειναι κανονικα με ταινια
γνησιοτητας?
Όχι,ούτε του Σάκη.Και γενικά πολλά cds στα δισκοπωλεία δεν έχουν ταινία γνησιότητας,αλλά μόνο ζελατίνα.
Απάντηση