Νότης Σφακιανάκης

Επιλέξτε για να συζητήσετε θέματα που αφορούν την ελληνική pop ή λαϊκή μουσική σκηνή...
ns626
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 07, 2018 1:34 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ns626 »

Άρχισε και τα περί αποχώρησης ο συγκεκριμένος. :tourta:
https://nassosblog.gr/2020/12/olo-to-pa ... azantzidi/
Michalis13
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τρί Δεκ 01, 2020 8:53 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Michalis13 »

Άβαταρ μέλους
Arxontasss
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 23, 2020 11:16 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Arxontasss »

Μος άκουσα τον Κούγια στην σκόρδα. Επεισοδιακή βεβαίως η δήλωση με τα παπαγαλάκια. Παιδιά έχει παίξει πολυυυυυυυυ στήσιμο στην υπόθεση. Ο κούγιας σήμερα που μπορούσε να μιλήσει τα είπε όλα
Πάλι χαράματα ξυπνάς, με δάκρυα στα μάτια σου ~
Άβαταρ μέλους
Kiousonator
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Παρ Απρ 10, 2020 6:13 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kiousonator »

Arxontasss έγραψε: Τετ Δεκ 02, 2020 10:21 am Μος άκουσα τον Κούγια στην σκόρδα. Επεισοδιακή βεβαίως η δήλωση με τα παπαγαλάκια. Παιδιά έχει παίξει πολυυυυυυυυ στήσιμο στην υπόθεση. Ο κούγιας σήμερα που μπορούσε να μιλήσει τα είπε όλα
Υπάρχει κάποιο σχετικό βίντεο από τις δηλώσεις του Κούγια;
Δεν βρίσκω κάτι ακόμα στο youtube.
Notis-aek
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 03, 2016 12:45 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Notis-aek »

anast~3
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Σάβ Απρ 14, 2018 10:21 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από anast~3 »

Κλ μήνα παιδιά,

με αφορμή το γεγονός θα ήθελα να γράψω και εγώ ότι πιστεύω ότι όλο αυτό περισσότερο καλό θα κάνει και στην ενδυνάμωση του κοινού αλλά και του ίδιου.

Χάρηκα με την στάση του Μουκίδη, μακάρι να λυθούν οι διαφορές τους ασχέτως αν θα 'ρθει κάποιος ύμνος

Έχει ενδιαφέρον η εκμετάλλευση της εικόνας που προέκυψε κατά την μεταφορά του (τρ δεν ξέρω αν είναι για εξώφυλλο ή κτ άλλο...θα μπορούσε όλο αυτό να δώσει και μια ιδέα για βίντεο κλιπ)

Επίσης για το πρωινό...η κουβέντα συνεχίστηκε και μετά το διαφημιστικό μεταξύ τους στο πάνελ και βρήκε μια...κάποια υποστήριξη από Ουγγαρέζο και κυρίως από Περρή, ο οποίος είπε ότι είναι και ξαδέρφια με τον Νότη (η υποστήριξη δεν ήταν τόσο άμεση στον Νότη αλλά στα λεγόμενα του Κούγια)

Ας ελπίσουμε όλο αυτό να επιταχύνει τις διαδικασίες και για κάποια μουσική εξέλιξη...Πάμε ρε Νόταρε!!!
Notis7Arxontas
Δημοσιεύσεις: 401
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 24, 2018 1:39 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Notis7Arxontas »

SFAKattack10 έγραψε: Τετ Δεκ 02, 2020 4:51 am
tsakir1 έγραψε: Τρί Δεκ 01, 2020 12:57 pm Τωρα πρεπει να βγαλει τραγουδια με κακαλα!!!!
Χρυσοβεργης,γιατρας,μουκιδης και τελος !!!
Ο Γιατρας δεν το εχει πλεον https://nassosblog.gr/2020/12/salos-me- ... litechnes/
Notis7Arxontas έγραψε: Τρί Δεκ 01, 2020 9:56 pm Ρε παιδιά υπάρχει στο instagram μια σελίδα με 20+ χιλιάδες followers που το παίζει ότι είναι ο Νότης και πολλοί νομίζουν ότι είναι όντως αυτός. Αυτό το πράγμα δεν πρέπει να συνεχιστεί.... Εδώ ο dpg ας πούμε που την ακολουθεί παίζει να νομίζει ότι είναι ο Νότης.
O αλλος ευκαιρια εψαχνε https://nassosblog.gr/2020/12/synechize ... t-archidi/
Να τα και τα προβλήματα που λέγαμε με αυτήν την σελίδα. Κάτι πρέπει να γίνει γιατί θα αρχίσουν όλοι να αναμεταδιδουν και να μιλάνε για ποστ του Νοτη ενώ δεν ασχολείται
Notis21
Δημοσιεύσεις: 162
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 28, 2020 9:11 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Notis21 »

Notis7Arxontas έγραψε: Τετ Δεκ 02, 2020 11:37 am
SFAKattack10 έγραψε: Τετ Δεκ 02, 2020 4:51 am
tsakir1 έγραψε: Τρί Δεκ 01, 2020 12:57 pm Τωρα πρεπει να βγαλει τραγουδια με κακαλα!!!!
Χρυσοβεργης,γιατρας,μουκιδης και τελος !!!
Ο Γιατρας δεν το εχει πλεον https://nassosblog.gr/2020/12/salos-me- ... litechnes/
Notis7Arxontas έγραψε: Τρί Δεκ 01, 2020 9:56 pm Ρε παιδιά υπάρχει στο instagram μια σελίδα με 20+ χιλιάδες followers που το παίζει ότι είναι ο Νότης και πολλοί νομίζουν ότι είναι όντως αυτός. Αυτό το πράγμα δεν πρέπει να συνεχιστεί.... Εδώ ο dpg ας πούμε που την ακολουθεί παίζει να νομίζει ότι είναι ο Νότης.
O αλλος ευκαιρια εψαχνε https://nassosblog.gr/2020/12/synechize ... t-archidi/
Να τα και τα προβλήματα που λέγαμε με αυτήν την σελίδα. Κάτι πρέπει να γίνει γιατί θα αρχίσουν όλοι να αναμεταδιδουν και να μιλάνε για ποστ του Νοτη ενώ δεν ασχολείται
Απ ότι φαίνεται ο τυπος δεν θέλει να λυθεί με το καλο το θέμα..Του έχω στείλει μήνυμα από χθες και δεν απαντάει ενώ σήμερα συνεχίζει να ανεβάζει στορι..
Notis7Arxontas
Δημοσιεύσεις: 401
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 24, 2018 1:39 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Notis7Arxontas »

Φίλε μου ξέρω ότι αγαπάς τον Νότη όπως και μεις. Αλλά δεν είναι σωστό να παίζεις τον ρόλο του Νοτη στο insta και να ξεγιελιουνται τόσοι άνθρωποι και να νομίζουν ότι είναι αυτός. Ήδη σήμερα ένα σαιτ ανέβασε μια δημοσίευση σου και κάνει λόγο για τις βρισιές και θα κωλοδαχτυλα του Σφακιανάκης μέσω του λογαριασμού σου στο insta. Ο Νότης έχει σοβαρά θέματα αυτές τις μέρες και δεν πρέπει να το κάνουμε χειρότερα. Πρέπει να διευκρινίσεις στον κόσμο με μια δημοσίευση ότι είσαι απλά ένα fan page για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις. Ξέρεις ποιο είναι το σωστό φίλε μου. Βλάπτει τον Νότη έτσι. Εδώ κάνεις και αναδημοσιευσεις στα στορυ με περιεχομενο χλευαστικα προς εκείνον. Πρεπει να πεις στον κόσμο ότι εισαι fan page για μην ακολουθήσουν και τυχόν προβλήματα με τον Νότη μας... Ευχαριστώ
Notis7Arxontas
Δημοσιεύσεις: 401
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 24, 2018 1:39 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Notis7Arxontas »

Notis7Arxontas έγραψε: Τετ Δεκ 02, 2020 12:02 pm Φίλε μου ξέρω ότι αγαπάς τον Νότη όπως και μεις. Αλλά δεν είναι σωστό να παίζεις τον ρόλο του Νοτη στο insta και να ξεγιελιουνται τόσοι άνθρωποι και να νομίζουν ότι είναι αυτός. Ήδη σήμερα ένα σαιτ ανέβασε μια δημοσίευση σου και κάνει λόγο για τις βρισιές και θα κωλοδαχτυλα του Σφακιανάκης μέσω του λογαριασμού σου στο insta. Ο Νότης έχει σοβαρά θέματα αυτές τις μέρες και δεν πρέπει να το κάνουμε χειρότερα. Πρέπει να διευκρινίσεις στον κόσμο με μια δημοσίευση ότι είσαι απλά ένα fan page για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις. Ξέρεις ποιο είναι το σωστό φίλε μου. Βλάπτει τον Νότη έτσι. Εδώ κάνεις και αναδημοσιευσεις στα στορυ με περιεχομενο χλευαστικα προς εκείνον. Πρεπει να πεις στον κόσμο ότι εισαι fan page για μην ακολουθήσουν και τυχόν προβλήματα με τον Νότη μας... Ευχαριστώ
Του έστειλα αυτό...
nikosp
Δημοσιεύσεις: 536
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 06, 2014 7:05 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nikosp »

Το τσοκαρο η Σκορδα τι μισος εχει για τον Νοτη. Δεν τον αφηνε να μιλησει τον αλλο.
Τώρα η δικιά σου η φωνή κατάντησε κραυγή!!!
GiannisGr
Δημοσιεύσεις: 325
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 22, 2018 6:50 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GiannisGr »

Notis7Arxontas έγραψε: Τετ Δεκ 02, 2020 12:04 pm
Notis7Arxontas έγραψε: Τετ Δεκ 02, 2020 12:02 pm Φίλε μου ξέρω ότι αγαπάς τον Νότη όπως και μεις. Αλλά δεν είναι σωστό να παίζεις τον ρόλο του Νοτη στο insta και να ξεγιελιουνται τόσοι άνθρωποι και να νομίζουν ότι είναι αυτός. Ήδη σήμερα ένα σαιτ ανέβασε μια δημοσίευση σου και κάνει λόγο για τις βρισιές και θα κωλοδαχτυλα του Σφακιανάκης μέσω του λογαριασμού σου στο insta. Ο Νότης έχει σοβαρά θέματα αυτές τις μέρες και δεν πρέπει να το κάνουμε χειρότερα. Πρέπει να διευκρινίσεις στον κόσμο με μια δημοσίευση ότι είσαι απλά ένα fan page για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις. Ξέρεις ποιο είναι το σωστό φίλε μου. Βλάπτει τον Νότη έτσι. Εδώ κάνεις και αναδημοσιευσεις στα στορυ με περιεχομενο χλευαστικα προς εκείνον. Πρεπει να πεις στον κόσμο ότι εισαι fan page για μην ακολουθήσουν και τυχόν προβλήματα με τον Νότη μας... Ευχαριστώ
Του έστειλα αυτό...
Δεν νομίζω να βγάλει πουθενά του στείλαμε αρκετοί μηνύματα αναφορά δεν γίνεται να κάνεις γιατί δεν έχει ο ίδιος ο Νότης κάποιον λογαριασμό καθώς σου ζητάει να υποδείξεις ποιον παριστάνει με τον πραγματικό λογαριασμό
από την στιγμή που ο Νότης δεν έχει δεν γίνεται αυτό
Μόνο αν επικοινωνήσει κάποιος με τον ίδιο μπορεί να συμμαζευτεί ο συγκεκριμένος
στο χώμα σου Ελλάδα μα εσυ δεν είσαι εδώ
Άβαταρ μέλους
Arxontasss
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 23, 2020 11:16 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Arxontasss »

Να κάνουμε όλοι ταγκ την σελίδα που ανεβάζει στορυ και να γράφουμε ότι ειναι φαν κλαμπ;;;;
Πάλι χαράματα ξυπνάς, με δάκρυα στα μάτια σου ~
GiannisGr
Δημοσιεύσεις: 325
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 22, 2018 6:50 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GiannisGr »

Arxontasss έγραψε: Τετ Δεκ 02, 2020 12:16 pm Να κάνουμε όλοι ταγκ την σελίδα που ανεβάζει στορυ και να γράφουμε ότι ειναι φαν κλαμπ;;;;
Δεν νομίζω να βγει κάτι με αυτό
Η ο ίδιος πρέπει να κάνει κάτι από μόνος του είτε μέσω του επίσημου φαν κλαμπ και μέσω του ίδιου του Νοτη
στο χώμα σου Ελλάδα μα εσυ δεν είσαι εδώ
Notis21
Δημοσιεύσεις: 162
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 28, 2020 9:11 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Notis21 »

Μήπως θα πρέπει οι EU να κάνουν μια δημοσίευση για τον συγκεκριμένο λογαριασμό;
tsakir1
Δημοσιεύσεις: 84
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 28, 2019 11:37 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tsakir1 »

Παιδια καλησπερα !!!
Μην περιμενετε στηριξη απο καναλια πρωτης γραμμης !!
Το κολπο ηταν στημενο απο ψηλα,με εργατες τα καναλια και γενικα τα μμε !!
Το θεμα ειναι οτι αν οντως θελουν να τον τελειωσουν,θα ειναι πολυ δυσκολο να βρει επαγγελματικη στεγη...
Οχι φυσικα οτι δεν τον θελουν οι επιχειρηματιες...
Αλλα μαγκες,ειναι πολυ πιθανο το εκαστοτε μαγαζι να στοχοποιηθει εκ του ανωθεν για ελεγχους κλπ κλπ !!!
Πραγμα το οποιο στις μερες μας δεν θα ρισκαρει κανενας επιχειρηματιας !!
Οποτε πολυ πιθανον να κανουμε πολυ καιρο να τον δουμε πανω σε σκηνη !!!!
Την περιοδο που εφυγε η Βανδη,ξεκινησε με ΝιΒο και ξαφνικα το μαγαζι εκλεισε λογω χαμηλης ταχα μου προσελευσης !!
Δουλεψε κανονικα και τις γιορτες,και ξαφνικα κλεινει το μαγαζι,λογω μη κρατησεων !!!
Ηταν εντολη απο πανω αυτη μαγκες !!
Κυριε ταδε ,δοθλεψε καποιες μερες,κατσε και τις γιορτες να βγαλεις καλο μαρουλι,αλλα μετα θα το κλεισεις..και να φανει οτι το σχημα δεν παει...Γιατι αλλιως,θα εχεις ελεγχους καθε μερα !!!
Θα του κοψουν το βημα....
Δεν θα τον καλεσει ποτε κανεις για συνεντευξη...
Και δεν θα μπορει να τραγουδησει,ζωντανα παντα!
Δισκο να βγαλει,οι σταθμοι θα παιζουν τα δικα τους !
Οποτε σαν εικονα θα εχουμε εναν εξαφανισμενο Νοτη!
Το εργο τους θα πετυχει,χωρις να ανοιξει μυτη !!!
Χωρις φυλακες,χωρις τιποτα !
Ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα παιδια,εγω προσωπικα δεν ειμαι αισιοδοξος !
Άβαταρ μέλους
Arxontasss
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 23, 2020 11:16 am

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Arxontasss »

Και να ισχύει σε έναν βαθμό μεγάλο. Σε αλάνα να βγαίνει να δεις πόσοι χιλιάδες θα είμαστε. Άσε που οι μαγαζαροτες τα δίνουν εκεί που πρέπει και όλα καλά. Όσο για το ράδιο πολλά αα χρόνια δεν παίζουν νοτη και πάλι είναι νούμερο ένα με διαφορά. Αν θέλει ο Νότης ακόμα και σε πλατείες πάμε παιδιά. Εκεί να δείτε κέφι
Πάλι χαράματα ξυπνάς, με δάκρυα στα μάτια σου ~
nikosb9
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 30, 2020 3:50 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nikosb9 »

H δυναμη του κοσμου ειναι ενας ανυπολογιστος παραγοντας... Αυτή η δυναμη ανατρεπει τα όποια σχέδιά τους. Πολλές φορες επιχειρηθηκε στο παρελθον να τον ''θαψουν'', αλλά δεν τους ''βγηκε''.

Εχει κατι αυτός ο ανθρωπος. Εχθροί και φίλοι, το έχουν αντιληφθει πλέον. Δεν ειναι τυχαία εκεί που βρίσκεται ο Νότης.
Ας κάνει ο,τι επιθυμει. Ας σταματήσει και το τραγούδι, αν αυτό θελει. Για μενα θα παραμεινει εκεί που ήταν πάντα.

Δεν εχει να αποδειξει σε ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΙΠΟΤΑ!!

Υγεία να έχει.
Άβαταρ μέλους
Johny-rex
Δημοσιεύσεις: 120
Εγγραφή: Σάβ Απρ 16, 2016 7:37 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Johny-rex »

Πάντως από τα πλάνα στην Ευελπίδων, ακόμα και αξύριστος, αυπνος, με φόρμες, καπέλο και μάσκα, φαίνεται η επιβλητική και η καλλιτεχνική του υπόσταση!!
Άβαταρ μέλους
Johny-rex
Δημοσιεύσεις: 120
Εγγραφή: Σάβ Απρ 16, 2016 7:37 pm

Re: Νότης Σφακιανάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Johny-rex »

δεν ξέρω μήπως οι στήριξη Λεμπιδάκη και η επίσκεψη Μπερτάκη, υποδηλώνει επικείμενη συνεργασία στα γνωστά μαγαζιά?
Απάντηση