14/7/2010
www.musiccorner.gr
Μια χαρά περνούν! Ιδού το βίντεο που ανακαλύψαμε με τους Γιάννα Τερζή, Τάμτα, Σοφία Στρατή, Αντώνη Δόμινο και Στεφανία Ρίζου να τραγουδούν a capella το “εμένα θες” του Σάκη Ρουβά! Και το λένε συντονισμένα και άψογα! Μια πρωτότυπη συναυλία που πραγματοποιήθηκε στο …μπαλκόνι, με καφεδάκια και …βατραχοπέδιλα!!!
![]() |
![]() |
![]() |
Πάντα τέτοια κέφια παιδιά!
Δείτε το βίντεο εδώ:
http://www.twitvid.com/WZLKA